Chelsea Flower Show + więcej.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj Królowa, książę Filip, książę Karol, księżna Camilla, książę Harry, księżniczka Anna, Hrabia i Hrabina Wessex uczestniczyli w otwarciu nowej wystawy w Chelsea Flower Show - wystawie kwiatów,  która co roku odbywa się na terenie Royal Chelsea Hospital.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

W tym roku w przygotowaniach brał udział także książę Harry, którego pomysłem było stworzenie domku i jego krajobrazu jak w Lesotho w Afryce. Tym sposobem książę chciał zwrócić uwagę na problem HIV w tym kraju, a także jego piękno. Elżbieta II była zachwycona rezultatem i bardzo dumna ze swojego wnuka :)
 
* * * * *
www.twitter.com

Książę William uczestniczył wczoraj w konferencji United4WildLife na temat nielegalnego handlu zwierzętami na świecie. Spotkanie odbyło się w Szwajcarii.

* * * * *

Od dnia dzisiejszego do piątku, książę Walii i księżna Kornwalii będą odbywać swoją oficjalną wizytę w Irlandii Północnej. Notka z dzisiejszych wizyt pojawi się jutro :)

3 komentarze

  1. Zdjęcie, na którym Harry całuje babcię jest już chyba najbardziej znaną fotką z tego dnia.;) Ciekawe czy pomysł Księcia przyniesie jakiś skutek...?

    OdpowiedzUsuń
  2. Harry wpadł na bardzo fajny pomysł. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Harry jest genialny... nic dodać nic ująć :-)

    OdpowiedzUsuń