Propozycje

Tutaj wpisujcie swoje propozycje na tematyczne notki. Każdy pomysł będzie brany pod uwagę. Propozycje, które zostały przeze mnie napisane będą z tego działu usuwane.
Nie obiecuję jak szybko napiszę, ale dzięki temu będę wiedziała co Was najbardziej interesuje :)

7 komentarzy

 1. Windsor'owie pochodzą od Saxe-Coburg and Gotha rodu pochodzącego z Niemiec
  proszę o opis i historię tiar i innych klejnotów tego rodu

  OdpowiedzUsuń
 2. Może polskie odznaczenia nadane członkom BRK, np. książę Kentu jest odznaczony . Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej, księżna Yorku i księżniczka Anna Orderem Uśmiechu itp.?

  OdpowiedzUsuń
 3. Proponuję jakiś osobny temat dotyczący serialu THE CROWN. Można by skomentować odcinki i zweryfikować je ze znanymi faktami.

  OdpowiedzUsuń
 4. tytuły diukowskie - które nie maja jeszcze lub już swoich właścicieli, jaki może dostać Harry po ślubie? a może być tytułowany jako hrabia?

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja bym chciała poczytać o rodzeństwie księcia Filipa i ich rodzinach oraz relacjach z BRK

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie poczytałabym o ciążach królowej z Andrzejem i Edwardem, wypowiedziach rodziny na temat nowych członków rodziny, itp, ich relacji z rodzicami, babką, dużo starszym rodzeństwem i ogólnie ich dzieciństwie czy "młodych latach" (jakieś ciekawostki). Jest spora różnica wieku między Karolem i Anną a właśnie Andrzejem i Edwardem i mnóstwo spraw się wtedy zmieniło (staż Elżbiety jako królowej, inne poglądy, ale też kolejność do tronu).
  I też proponuję notkę na temat relacji królowej i księcia Filipa z wnukami, ciekawostek na ten temat czy wypowiedzi ze zwykłych spotkań, najlepiej ze starych lat :)
  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń