Książę Harry w National Memorial Arboretum / Królowa w Cardiff + więcej.

www.zimbio.com

Dzisiaj książę Harry w National Memorial Arboretum uczestniczył w ceremonii upamiętniającej wszystkich brytyjskich żołnierzy, którzy walczyli w Afganistanie. Pod pomnikiem , który zawiera 453 nazwiska złożył wieniec, a następnie wygłosił przemówienie.

 
Żółwik :) / www.zimbio.com

Na miejscu byli obecni politycy, rodziny walczących, a także przedstawiciele organizacji charytatywnych i sojuszników NATO.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Królowa przyjechała dzisiaj do Cardiff, gdzie na stadionie Millennium oficjalnie dokonała inspekcji (będąc w samochodzie) pułku Royal Welsh z okazji nadania nowego sztandaru.

www.dailymail.co.uk

Następnie Elżbieta II wygłosiła krótkie przemówienie, a także spotkała się z rodzinami żołnierzy. Niestety mimo spotkania z Królową 6-letnia Maisie Gregory nie uzna dzisiejszego dnia za udany. Po wręczeniu bukietu kwiatów została niechcący uderzona w głowę przez salutującego monarchini żołnierza.


* * * * *
www.zimbio.com

Księżna Kornwalii odwiedziła dzisiaj Oasis Farm Waterloo w Lodnynie, gdzie jako patronka Jamies's Farm rozmawiała z pracownikami i dziećmi, które uczą się opieki nad zwierzętami. Camilla osobiście poznała prosiaka i młodą kózkę :)

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Następnie w dzielnicy Chelsea oficjalnie pokazano pomnik słonia Tara, której właścicielem był brat (już nieżyjący) księżnej - Mark Shand. Księżna dostała tam od dzieci torebkę w kształcie puszki fasoli, którą nosiła bardzo chętnie :) Można też zauważyć, że Camilla podcięła włosy trochę jak na klasycznego boba. Jak Wam się podoba?

3 komentarze

 1. Ciekawe co by zrobiła Królowa gdyby zobaczyła jak ten żołnierz niechcący uderzył tą dziewczynkę? Jakby zareagowała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda mi dziewczynki,ale czasem tak jest,że nie zauważymy pewnej osoby :)
   Camilla jak zwykle elegancka,Harry też prezentował się świetnie :)

   Usuń