Ostatnie wydarzenia.

www.zimbio.com

W poniedziałek książę William był obecny na Tusk Conservation Awards, gdzie jako patron ,,Tusk Trust" wręczył nagrody zwycięzcom, którzy zajmują się ochroną zwierząt a Afryce i walczą z kłusownictwem.


* * * * *
www.zimbio.com

Królowa wraz z księciem Filipem wzięła wczoraj udział w otwarciu General Synod w Londynie. Elżbieta II uczestniczyła najpierw we Mszy Św. w Opactwie Westminsterskim, a następnie była obecna na uroczystości w Church House, gdzie wygłosiła przemówienie.

* * * * *
www.facebook.com/birminghamcityuniversity

 Dzisiaj hrabina Wessex odwiedziła Szkołę Biżuterii w Birmingham Jewellery Quarter, gdzie spotkała się z pracownikami i studentami. W prezencie Sophie otrzymała naszyjnik zaprojektowany przez absolwentkę szkoły. Następnie hrabina pojawiła się w University College Birmingham, gdzie otworzyła McIntyre House.

* * * * *

Wybaczcie, że dzisiaj nie pojawiła się tematyczna notka, ale mam dla Was miłą wiadomość:  w sobotę wróci Wasz ulubiony cykl śmiesznych sytuacji i wypowiedzi BRK! ;-) 
Ponadto chcę zacząć pisać notki z Waszych propozycji na które potrzebuję czasu i ,,miejsca" na blogu pomiędzy aktualnymi informacjami, dlatego na razie zawieszam ,,królewskie śluby" do których wrócę w nowym roku. Śmieszne gify będą pojawiać się co jakiś czas w soboty, ponieważ nadal zbieram ,,materiały" ;)

Już jutro książę Harry rozpoczyna swoje wizyty w Afryce, dlatego zachęcam do śledzenia mojego twittera i bloga, gdzie wieczorem znajdziecie opisy wyjść i wszelkie informacje :)

6 komentarzy

 1. Hej czy zamierzasz wysłać na święta kartki świąteczne do członków BRK? Ja już przygotowałem kartki do księżnej Kentu i Księżnej Gloucester.

  OdpowiedzUsuń
 2. końcówka tygodnia zapowiada się ciekawie: Harry w Afryce, Elka, Filip, Karol i Camilla na Malcie + pewnie jeszcze jakieś pojedyncze wyjścia, będzie o czym pisać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że powróci BRK na wesoło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W tvn24 relacjonowali wizyte harrego w afryce , nawet dosc dlugo.komentowali nawet jego przemowienia. :) w sumie w polskiej telewizji coraz czesciej o harrym mowia, prawda?

  OdpowiedzUsuń