Rodzina królewska w drodze na przedświąteczny obiad w pałacu Buckingham.

www.dailymail.co.uk

Jedyny dzień w roku, kiedy mamy okazję zobaczyć właściwie całą najbliższą rodzinę królowej to ten w którym monarchini zaprasza wszystkich na przedświąteczny obiad w pałacu Buckinghamm. Coroczny obiad to tradycja dzięki której cała rodzina królewska (a zwłaszcza ta dalsza) ma okazję spędzić czas z Elżbietą II, ponieważ nie wszyscy są zapraszani na Święta w Sandringham.

Dzisiaj w drodze do pałacu można było zobaczyć księcia Harry'ego, księżną Catherine i księcia George'a, którzy jechali wspólnie jednym samochodem. Książę William był w tym czasie obecny na Mszy żałobnej za Jana Pelly'ego (ojca Guy'a Pelly - przyjaciela księcia) w Kościele St Micheals w Wiltshire.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk

Nie zabrakło oczywiście księcia Karola i księżnej Camillii, Zary i Mike'a Tindall oraz hrabiego i hrabiny Wessex:

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Pojawili się także: księżniczka Eugenia, Timothy Laurence (mąż księżniczki Anny), książę i księżna Kentu z wnuczką Lady Amalią Windsor oraz książę i księżna Gloucester.

www.dailymail.co.uk
Książę Kentu / www.dailymail.co.uk
Księżna Kentu z wnuczką -  Lady Amelią Windsor / www.dailymail.co.uk
Książę i księżna Gloucester / www.dailymail.co.uk

Obecni byli również: Autumn Kelly (nie zauważyłam jednak nigdzie na zdjęciach Petera), księżna Michael z Kentu i jej syn Lord Frederick Windsor oraz Lord Nicholas Windsor (syn księcia Kentu) z żoną i synami, którzy przyjechali taksówką.


Lord Nicholas Windsor z rodziną i Autumn Kelly /www.dailymail.co.uk
Lord Frederick Windsor /www.dailymail.co.uk
Księżna Michael z Kentu, obok księżniczka Alexandra / www.rexfeatures.com

W pałacu pojawili się również: Lady Helen Taylor (córka księcia i księżnej Kentu) z mężem i córką oraz Lady Gabriella Windsor (córka księcia Michała z Kentu) z Sophie Winkleman (żoną Lorda Fredericka Windsor) i ich córeczką. W drodze na obiad zauważono także nianię księcia George'a i Charlotte - Marię Borrallo.

księżniczka Anna, Lady Helen Taylor z rodziną / www.rexfeatures.com
Sophie Winkleman z Lady Gabriella Windsor, obok Maria Borrallo / www.rexfeatures.com


Co ciekawe księżna Cambridge była dzisiaj obecna w Pałacu Buckingham aż 2 razy! Po obiedzie przedświątecznym Catherine oficjalnie została honorowym dowódcą Air Cadets. Wcześniej patronem był książę Filip, który postanowił ,,oddać" swą rolę młodszemu pokoleniu. Myślę, że jest to bardzo dobry pomysł :)

www.twitter.com

5 komentarzy

 1. szczerze mówiąc bardzo mnie to zaskoczyło, że akurat Kate przyznano ten patronat. myślałam, że Harry albo William go obejmie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie wydarzenia jak cała BRK się zbira, można zobaczyć też innych członków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Księżna Kentu zmieniła chyba kolor włosów czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Edward strasznie wygląda w tych okularach :/

  OdpowiedzUsuń