Będzie 3 sezon serialu ,,Victoria"!

www.express.co.uk

Oficjalnie potwierdzono dzisiaj, że stacja ITV wyemituje 3 sezon serialu ,,Victoria!". Bardzo mnie ucieszyła ta informacja, ponieważ serial jest świetny! :)

Przy okazji informuję, że 25 grudnia o godzinie 21:00 (22:00 w Polsce) na ITV zostanie wyemitowany specjalny, świąteczny odcinek ,,Victorii". Poniżej wklejam Wam zwiastun odcinka. Mam nadzieję, że uda mi się go oglądnąć jakoś w Polsce :)


* * * * *

Wszystkie ostatnie wyjścia Rodziny Królewskiej zostaną opublikowane jutro lub najpóźniej w czwartek. Wybaczcie za ciszę na blogu, ale z pewnych powodów nie miałam za bardzo jak pisać. Czas przedświąteczny jest bardzo intensywny, a zwłaszcza kiedy wyjeżdżam do Polski i muszę ze wszystkim zdążyć :)

7 komentarzy

 1. Super informacje ! ;) a wiadomo coś czy świąteczny odcinek będzie w PL (HBO?)w niedalekiej przyszłości ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie wiem na ten temat. To odcinek specjalny, więc nie wiem jak to wygląda z licencją/wykupem odcinka przez HBO? :(

   Usuń
 2. Cudowna informacja- prezent gwiazdkowy. Przede mną jeszcze kilka odcinków drugiego sezonu i świąteczny,który najbardziej oczekuję. Zapowiada się atrakcyjnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak :) Uwielbiam ten serial. Ma świetny klimat, dialogi, kostiumy i scenografię.

   Usuń
 3. Oglądnąć wykupem-?

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam na myśli czy stacja HBO3 kupi od ten specjalny odcinek, skoro emitowali całą 2 serię aby móc go wyemitować? :)

  OdpowiedzUsuń