Pierwsze Garden Party księżnej Sussex w Pałacu Buckingham + więcej.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj w ogrodzie Pałacu Buckingham odbyło się Garden Party, podczas którego wszystkie patronaty i organizacje księcia Karola świętowały jego 70 urodziny (oficjalnie będzie je miał dopiero 14 listopada). Przy okazji było to pierwsze, oficjalne wyjście księcia i księżnej Sussex! Książę Harry wygłosił przemówienie, podczas którego wspomniał o nieobecności księcia Williama, który był w tym czasie w Manchesterze aby upamiętnić wszystkich, którzy zginęli podczas ataku terrorystycznego rok temu. W trakcie czytania książę trochę się pogubił, ponieważ odganiał pszczołę od swojego ucha mówiąc: ,,Przepraszam...ale ta pszczoła naprawdę się na mnie uwzięła" czym szybko spowodował śmiech u swojej żony, księżnej Camilli i księcia Karola ;)
Embed from Getty Images

* * * * * 

Embed from Getty Images

Książę William wziął dzisiaj udział Nabożeństwie w Manchesterze z okazji 1 rocznicy ataku terrorystycznego, który nastąpił w Arenie Manchester po koncercie Ariane Grande. W Katederze wygłosił przemówienie, spotkał się z rodzinami ofiar, a także powiesił swoją karteczkę na Drzewie Nadziei: ,,Wszystkim tym, których to dotyczy, nigdy o was nie zapomnimy. I mieszkańcom Manchesteru, których podziwiam za siłę,  przyzwoitość i wspólnotę w obliczu tej niezrównanej tragedii".

* * * * *

Embed from Getty Images
 
Królowa uczestniczyła wczoraj w corocznym Chelsea Flower Show w Londynie, podczas którego oglądała różne wystawy kwiatów.
 
Embed from Getty Images
 
Embed from Getty Images
 
Na miejscu obecni byli także: hrabina Wessex, księżniczka Anna, książę Andrzej, księżniczka Beatrice, księżna Gloucester, książę i księżna Michael z Kentu.
 
Embed from Getty Images
 
Embed from Getty Images
 
www.dailymail.co.uk
Książę Andrzej / www.dailymail.co.uk

5 komentarzy

 1. Uwielbiam tę doroczną wystawę kwiatową.Sophie wyglądała prześlicznie w białej sukience,zresztą tak jak Meghan w różowej. Świetnie się spisała w swoim królewskim debiucie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karolino, dziś chyba po raz pierwszy się z Tobą nie zgadzam.;) Suknia Meghan w ogóle mi się nie podobała. Z kolei u Sofii nie widzi mi się góra - wygląda jakby było widać biustonosz pod firanką.:/

   Usuń
 2. Królowa w różu wyglada pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Camilla prezentowała się naprawdę zjawiskowo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hrabina Wessex ma genialne wyczucie stylu. Zawsze świetnie się prezentuje :-)

  OdpowiedzUsuń