Nowe zdjęcia księcia Filipa + więcej.

twitter.com/RoyalFamily
 

O godzinie 23:00 na oficjalnym koncie Rodziny Królewskiej udostępniono zdjęcie monarchini z księciem Filipem, które zostało zrobione przez hrabinę Wessex w 2003 roku na szczycie Coyles of Muick w Szkocji. Widać na nim, że są szczęśliwi :)


By Mike Tindall

Dzisiaj na swoim koncie na Instagramie Mike Tindall udostępnił zdjęcie swojej córeczki Mii z pradziadkiem, które wykonała księżna Cambridge.

,,To był bardzo smutny tydzień, ale dał nam czas na zastanowienie się nad wspaniałymi wspomnieniami i historiami, zarówno własnymi, jak i wspólnymi. Oddany człowiek rodzinny, za którym zawsze będziemy tęsknić, ale zawsze będziemy go kochać". 

* * * * *

Embed from Getty Images

Hrabia i hrabina Wessex wraz z córką Lady Louise przyjechali dzisiaj do Zamku Windsor aby zobaczyć przeniesione kwiaty, kartki i pamiątki, które składali ludzie pod zamkiem po śmierci księcia Edynburga.

* * * * *

Jutrzejszy pogrzeb księcia Edynburga będzie transmitowany na żywo na oficjalnym kanale Rodziny Królewskiej na YouTube od godziny 15:30 naszego czasu  >>>TUTAJ.

W polskiej telewizji transmisję będzie można zobaczyć na kanałach:

Polsat News od godziny 14:00

TVN24 od godziny 15:00 

TVP1 od godziny 15:55

TVP Info od godziny 16:00

Będę jutro oczywiście cały dzień czytać i śledzić informacje oraz dzielić się z nimi na blogu w poście, a także razem z Wami będę oglądać ceremonię pogrzebu księcia Filipa w którą szczerze mówiąc dalej nie mogę uwierzyć :(

4 komentarze

 1. Piękne zdjęcia, bardzo naturalne :) Zaskoczyło mnie, że jedno z nich wykonała hrabina Wessex - ciekawe, czy też interesuje się fotografią, czy tak się po prostu złożyło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypuszczam, że hrabina była tam z nimi na wakacjach i może mają w zwyczaju robić sobie wspólnie fotografie.
   Myślę, że jeszcze wiele nie wiemy o członkach Rodziny Królewskiej :)

   Usuń
 2. Widząc tak piękne, naturalne zdjęcie spokojnego małżeństwa w jesieni życia po prostu cieszącego się swoją obecnością, wzruszyłam się. Najbardziej bolesne będzie zobaczenie podczas pogrzebu królowej samej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcie. Chwilo trwaj chciało by się powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń