Ślub Lady Gabrielli Windsor odbędzie się 18 maja!Podano oficjalnie datę ślubu Lady Gabrielli Windsor i Thomasa Kingston'a!  Ceremonia odbędzie się 18 maja (sobota) w Kaplicy Św.Jerzego w Windsorze, a przyjęcie weselne odbędzie się we Frogmore House, tak jak było w przypadku ślubu księcia Harry'ego oraz księżniczki Eugenie.

Na razie nie znamy więcej szczegółów i szczerze mówiąc wątpię, że cokolwiek  więcej się dowiemy, ponieważ Gabriella nie jest popularnym członkiem Rodziny Królewskiej i dobrze chroni swoją prywatność. Prasa angielska spekuluje jednak, że królowa raczej się nie pojawi, ponieważ nie była obecna na ślubie brata Gabrielli - Lorda Fredericka. Być może pojawi się Pippa Middleton, która była kiedyś w związku z Thomasem, a prywatnie zaprosiła go także na swój ślub z James'em Matthews. Spodziewam się obecności księżniczki Eugenii z Jack'iem Brooksbank, ale ciężko mówić kto jeszcze może się pojawić. 
Mam nadzieję, że przekonamy się 18 maja (dzień przed I rocznicą ślubu księcia Harry'ego z Meghan) jak Gabriella będzie wyglądać oraz kto z RK postanowił być obecny na ślubie :)

2 komentarze

  1. Mam nadzieję,że jednak na ślubie Gabrielli pojawi się trochę więcej członków brk niż na ślubie jej brata.

    OdpowiedzUsuń