Księżna Sussex jest w ciąży!

 

Wczoraj pojawiła się informacja, że książę i księżna Sussex spodziewają się dziecka! ,,Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem" :) Dziecko przyjdzie na świat prawdopodobnie w lipcu/sierpniu (jeśli Meghan jest teraz w 3-4 miesiącu ciąży, czego nikt nie potwierdził).

 

 

Zdjęcie zostało wykonane przez przyjaciela pary Misan Harriman. To wspaniała wiadomość dla Harry'ego i Meghan po przykrej i smutnej informacji o stracie poprzedniej ciąży Meghan w zeszłym roku. Cieszmy się więc ich szczęściem :)

12 komentarzy

 1. We wrześniu przyjdzie na świat małe Sussex?
  Czy Meghan to słonica?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie coś długa ta ciąża by była. Pozna wiosna to nie wrzesień.

   Usuń
  2. Nie ma potwierdzonej informacji o dacie porodu, jeśli Meghan jest teraz w 3 miesiącu ciąży to urodzi dziecko w sierpniu 😊 Pomyliłam się o jeden miesiąc.

   Usuń
 2. Już sama nie wiem co myśleć o H&M...Od samego początku staram się patrzeć na sprawę obiektywnie, nie oceniać i krytykować ich decyzji - ale ich wybory wzbudzają we mnie bardzo negatywne odczucia.
  Pomijam już fakt "zabierania" innym członkom BRK ważnych dat (uwierzę w jeden przypadek, a nie kilka...), ale próbuję znaleźć odpowiedź na pytanie - czego właściwie chce Meghan? Faktycznie spokoju, prywatności i możliwości realizowania misji charytatywnych czy raczej zamieszania i uwielbienia?
  Osobiście wcale nie dziwię się ani mediom, ani pojawiającym się coraz gęściej negatywnym (czasem wręcz jadowitym) komentarzom. Meghan i Harry zamiast "przekuć" swoją popularność w coś fajnego i dobrego - szukają zaczepki i bliżej nieokreślonej atencji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytałam książkę ,,chcemy być wolni". Jestem w trakcie pisania recenzji o niej i moich przemyśleń na temat ich decyzji i całej tej otoczki mediów. Po tej lekturze zdecydowanie patrzę na parę spraw kompletnie inaczej. Jeśli ktoś śledził ich losy bez czytania angielskiej prasy i mediów to może zauważyć, że kij ma dwa końce 😊

   Usuń
 3. Bardzo się cieszę, gratulacje dla nich :) Piękne zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze, żeby dziecko urodziło się zdrowe. 11 prawnuk lub prawnuczka dla Królowej i księcia Filipa.
  Myślę, że poród będzie wcześniej, bo ogłosili radosną wieść na pewno później z racji ostatniego poronienia. Obstawiam czerwiec.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna wiadomość, nie mogę się doczekać wczesnego lata ♥ Ciekawe, czy usłyszymy o innych przyszłych prawnukach w tym roku dla Korony ;) 2021 to taki nowy 1964 ?
  Przeczytałam, że zdjęcie zrobiona Ipadem i to online, że fotogram przebywa w Londynie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurczę! Jeśli tak faktycznie było to wow 😊
   Na wieści o ciąży możemy czekać na razie jedynie chyba u księżniczki Beatrice 😊

   Usuń
 6. Po zdjęciu widać, że Meghan jest w dużo bardziej zaawansowanej ciąży, niż 3-4 miesiąc :) obstawiam, że urodzi w okolicach przełomu maja-czerwca...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może tak jest, ciężko mi ocenić, który to miesiąc po jednym zdjęciu 😊 Zobaczymy 😊

   Usuń
 7. Gratulacje dla nich. ❤️ zapraszam do mnie https://countessandduchess.blogspot.com/2021/02/teorie-spiskowe-i-opinie-na-temat.html?m=0

  OdpowiedzUsuń