Książę Harry i James Corden + zapowiedzi wywiadu u Oprah Winfrey.

 


Książę Harry wystąpił w programie Jamesa Cordena ,,The Late Late Show with James Corden" w którym wspomniał m.in. o tym jak prasa brytyjska zniszczyła jego zdrowie psychiczne i było to toksyczne. Zdradził, że pierwsze słowo jakie powiedział Archie to ,,crocodile" oraz, że w prezencie świątecznym od Królowej Elżbiety dostał gofrownicę :)

W odcinku komentuje też serial ,,the Crown" oraz wspomina, że przez Covid-19 nie miał okazji nawet zwiedzić Los Angeles. Poniżej możecie obejrzeć odcinek: 
 

* * * * * *

W niedzielę 7 marca w amerykańskiej stacji CBS zostanie wyemitowany dwugodzinny wywiad Oprah Winfrey z księciem i księżną Sussex na temat rodzicielstwa, małżeństwa oraz przyszłych planów pary. Z dwóch opublikowanych zwiastunów wiemy, że Oprah rozmawiała oddzielnie także z Meghan oraz zadała jej pytanie czy była ,,cicho czy była uciszana" przez dwór królewski. Książę natomiast wspominał o swojej matce księżnej Dianie, która była ze wszystkim sama, a oni są w tym wszystkim razem (kłamstwa prasy, paparazzi itp.).

Oczywiście wiadomo, że zwiastun został specjalnie zmontowany żeby był kontrowersyjny i zapowiadał się ciekawie aby obejrzało go jak najwięcej widzów. Sama jestem bardzo ciekawa co para książęca powiedziała, choć nie wydaje mi się by były to szokujące rzeczy jakich niektórzy się spodziewają :) Obstawiam raczej szczere wypowiedzi jak to wyglądało z ich strony, ich odczucia i decyzja o odejściu od królewskich obowiązków i wyprowadzce z kraju.

Poniżej można obejrzeć zwiastuny:


* * * * * * 

Książę Filip został przewieziony do innego szpitala w Londynie, gdzie będzie dalej na obserwacji.

Brak komentarzy