Książę William w Oxford Centre / Książę Harry - Invictus Games.

www.zimbio.com
Wczoraj książę William otworzył The Dickson Poon China University of Oxford Centre. W związku z wiadomością o ciąży Kate dostał dużo gratulacji od zebranych uczniów i mieszkańców :)
,,Kiedy stało się jasne, że księżna nie będzie w stanie uczestniczyć w wizycie i że liczba przyszłych zobowiązań byłaby naruszona, Kate i William podjęli trudną decyzję aby ogłosić oficjalnie ciążę. To nie było łatwe, ale oboje stwierdzili, że nie mogą przecież mówić, że księżna przez cały tydzień była chora".
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Książę dostał od dziewczynki kaczkę dla Georga i bukiet kwiatów dla Kate :) William znalazł też chwilę aby powiedzieć dziennikarzom, że księżna czuje się dobrze i są zachwyceni tą wiadomością :)

* * * * *
www.zimbio.com
Tymczasem książę Harry spotkał się wczoraj z 14 kapitanami drużyn, które będą rywalizowały ze sobą podczas Invictus Games. Ponad 400 zawodników, zarówno obecnie służący wojskowi i weterani będą walczyć w wielu konkurencjach sportowych w Parku Olimpijskim Królowej Elżbiety i Lee Valley Athletics Centre w Londynie podczas 4 dni (10-14 września). Obok zespołu UK będą zawodnicy z USA, Danii, Estonii, Francji, Włoch, Kanady, Holandii, Australii, Afganistanu, Gruzji, Niemiec i Nowej Zelandii.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Książę oglądnął pokaz tancerzy z Nowej Zelandii, a także przywitał się z nimi wg. tradycyjnego Maori.
Oczywiście nie obyło się bez pytań dziennikarzy o ciążę Catherine :)
Jak to ma w zwyczaju, Harry żartował, że nie może się doczekać aby zobaczyć jak jego brat będzie ,,cierpiał", a przy odrobinie szczęścia jeśli to będzie dziewczynka to będzie cierpieć jeszcze bardziej ;)

www.zimbio.com
,,Chciałbym zobaczyć jak William sobie z tym poradzi, ale z całą powagą mam nadzieję, że Kate szybko poczuje się lepiej i będą mieli możliwość przejść przez to wszystko ponownie w ciszy i spokoju. Kiedy ostatni raz ją widziałem to czuła się dobrze".
Dodał, że George na pewno będzie zachwycony mając rodzeństwo, a na pytanie dziennikarza o to jak się czuje na 5 miejscu w kolejce do tronu odpowiedział, że świetnie :) 

2 komentarze

  1. książkę Karol ostatnio powiedział, że ma nadzieję, iż teraz urodzi się księżniczka ;) pewnie dlatego, że sam nie doczekał się córki, której tak bardzo chciał, to chociaż wnuczką mógłby się nacieszyć.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Każdy dziadek marzy o wnuczce ;) Coś w tym jest ;)

      Usuń