Książę Harry w Australii + wyniki ankiety + więcej.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj książę Harry wylądował na lotnisku RAAF Fairbairn w Australii aby rozpocząć swoje ostatnie 4-tygodniowe szkolenie w jednostkach w Darwin, Perth i Sydney.
Po przylocie udał się do Australian War Memorial w Canberze aby oddać hołd tym, którzy zginęli podczas II Wojny Światowej. Harry złożył wieniec na grobie nieznanego żołnierza, a także zwiedził wystawy w muzeum.

www.zimbio.com
www.zimbio.com

Po wyjściu z muzeum, mimo deszczu książę przez 20 minut rozmawiał i pozował do zdjęć z mieszkańcami. Kiedy pewna dziewczyna chciała sobie zrobić z nim ,,selfie" odpowiedział: ,,Nie, nie cierpię selfie. Wiem, że jesteś młoda, ale selfie są złe. Wystarczy normalne zdjęcie".

www.dailymail.co.uk

W związku z wyjazdem księcia, jego babcia Elżbieta II napisała krótkie podziękowania dla australijskiej armii za ciepłe przyjęcie jej wnuka:

www.twitter.com
 
* * * * *
www.news.com

Ostatnio na Twitterze pojawiły się informacje, że księżniczka Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata nagrały specjalną kasetę z dziecięcymi piosenkami dla ich mamy z okazji 90 urodzin! Córki sprawiły Królowej Matce niespodziankę, która odsłuchała ją dopiero w samochodzie. Bardzo jestem ciekawa jej miny kiedy słuchała tych piosenek w wykonaniu swoich pomysłowych córek :)

* * * * *
www.twitter.com

Obraz przedstawiający Elżbietę II podczas śniadania namalowany przez samego księcia Filipa! Trzeba mu przyznać, że ma talent :)

* * * * *

Książę Andrzej został dzisiaj uwolniony od zarzutów w sprawie molestowania seksualnego amerykanki Virginii Roberts w sądzie w USA. Myślę, że komentarz jest już tu zbędny :)


* * * * *

WYNIKI ANKIETY:

Mieliście 6 dni na głosowanie w ankiecie dotyczącej nowych tematycznych notek. Większość z Was (32 głosy) chce poczytać o śmiesznych wypowiedziach/sytuacjach członków BRK, a także o Rezydencjach Królewskich (22 głosy). Następne były Królewskie Zaręczyny (20 głosów), a także Królewskie dzieci (18 głosów) i Tiary (14 głosów). 
W propozycjach Inne podaliście prośby o :
- wszystkich dziewczynach księcia Harry'ego
- biżuterie królewskie
- patronaty Hrabiny Sophie, Królowej Elżbiety II, księżniczki Anny i innych członków RK
- stylizacje, fryzury i biżuteria Hrabiny Sophie
- księżniczki Yorku (informacje, życie prywatne itp.).

W związku z tym nie pozostaje mi nic innego jak zabierać się do pisania nowych tematycznych notek, które będą pojawiały się wkrótce na blogu :) Wzięłam wszystkie prośby pod uwagę i mam zamiar je spełnić tylko dajcie mi trochę czasu :)

12 komentarzy

 1. To bardzo dobrze . ps. Zajrzyj do komentarza pod ostatnim postem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam, dziękuję, właśnie dopisuję do zakładki :))

   Usuń
 2. nagrały w dzieciństwie piosenki dla 90cio letniej mamy? nie rozumiem - skad wiedziały w dzieciństwie że ich matka będzie tyle żyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkradł mi się błąd :) Nagrały dziecięce piosenki w 1990 roku, a nie wcześniej :)

   Usuń
 3. Ależ podoba mi się podejście Harry'ego w kwestii selfie. Pewnie dziewczyna była rozczarowana...;)
  Pomysłowe dziewczyny. Królowa musiała być mile zaskoczona.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno była rozczarowana, ale tak naprawdę Harry jako jedyny z RK tak śmiało robi sobie zdjęcia z ludźmi i z nimi rozmawia :)

   Usuń
  2. ja bym raczej powiedziała, że selfie są przereklamowane niż złe ;) jednak szkoda dziewczynki, bo pewnie się nastawiła na takie zdjęcie ;) a zresztą, kto nie chciał by mieć selfie z Harrym ;)

   Usuń
 4. Przeglądając internetową księgarnie trafiłam na takie coś: http://www.swiatksiazki.pl/ksiazki/krolowa-camilla-sue-townsend-355374/
  Ciekawa fabuła wynika z z opisu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kurczę! :D Miała kobieta niezły pomysł ^^ Postaram się to kiedyś przeczytać :)

   Usuń
  2. czytałam tę książkę, dosyć zabawna, dobra na nudne popołudnie ;)

   Usuń
 5. Harry w mundurze +100 do bycia sexy ;D Uwielbiam go ;)
  Zapraszam na mojego bloga o Hrabinie Sophie Wessex : http://sophiehrabina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń