Księżna Kate z Georg'iem w parku / Królowa na konnej przejażdżce + więcej.

www.twitter.com

W gazecie ,,New Idea" pojawiły się zdjęcia księżnej Catherine z Georg'iem podczas zabawy w Snettisham Park w Norfolk. Mały książę razem z mamą zjeżdżał na zjeżdżalni, bawił się z innymi dziećmi i naśladował głos krowy, świni i kozy :)

www.twitter.com

I pomyśleć, że za chwilę będzie na świecie drugie Royal Baby! :)
Tymczasem Magazyn People opisał także chwilową rozmowę Claudii Gordon z księżną podczas obchodów 105 rocznicy istnienia Hotelu Goring: ,,Zapytałam ją czy książę George jest podekscytowany tym, że będzie miał rodzeństwo? Odpowiedziała, że tak. Dodała także, że kiedy George dowiedział się, że książę William jest z oficjalną wizytą w Chinach, poszedł go szukać w kredensie (z ang. china cabinet) i powiedział: ,,tutaj tatusia nie ma". Księżna odparła, że jej synek musi się jeszcze nauczyć geografii" :)

www.twitter.com

Książę William został zauważony kilka dni temu na rowerze koło posiadłości w Norfolk. Widać, że para książęca lubi korzystać z uroków tego miejsca i zdecydowanie większej swobody niż w Londynie. Co ciekawe William był całkowicie bez ochrony :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Królowa korzysta z wiosennej pogody w Wielkiej Brytanii, ponieważ już drugi raz zauważono ją na przejażdżce po parku koło Zamku Windsor. Tym razem monarchini jeździła w towarzystwie Pana Vestey i Terry'ego Pendry. Jak zwykle Elżbieta II miała na głowie chustę, ponieważ kask zepsułby jej starannie ułożoną fryzurę :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Tak cieszą się zwycięzcy! Zara Tindall i jej mąż Mike, który kupił konia za £12 000 na aukcji, 2 dni temu zajął 3 miejsce podczas wyścigu! Mike wygrał dzięki temu aż £105 000 :)

www.dailymail.co.uk

 
Co ciekawe kiedy kupił tego konia Zara powiedziała mu, że jest idiotą. Myślę, że teraz będzie musiała odwołać te słowa ;)

* * * * *
 Książę Harry odwiedzi po raz pierwszy Nową Zelandię! Jego oficjalne wizyty zaplanowano od 9-16 maja. Jeśli pojawi się więcej szczegółów to na pewno zostaniecie o nich poinformowani :)

6 komentarzy

 1. Swoją drogą ciekawe czy chusta bardziej nie psuje fryzury od kasku?;)
  Zdjęcia Kate i George'a są takie słodkie. Wciąż się nie mogę napatrzeć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie nie skoro Królowa nigdy nie chciała założyć kasku :)
   George jest kochany :) Dobrze, że będzie miał rodzeństwo. Wyobrażam sobie też, jak dużo więcej mają takich śmiesznych sytuacji w domu :)

   Usuń
 2. George jest słodki. Szkoda tylko, że nawet w takich prywatnych sytuacjach nie może uchronić się od zdjęć

  OdpowiedzUsuń
 3. prześliczne są te zdjęcia Kate i George'a :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hah nie mogę się doczekać tych relacji w telewizji ze szpitala... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Królowa to ma zdrowie. Żeby w tym wieku jeździć konno...

  OdpowiedzUsuń