Królowa na nabożeństwie w Sandringham + więcej.

www.dailymail.co.uk

Po prawie miesiącu nieobecności, królowa pojawiła się dzisiaj razem z księciem Filipem w Kościele na porannym nabożeństwie w Sandringham! Miejmy nadzieję, że po poważnym przeziębieniu monarchini czuje się lepiej i będzie mogła wrócić do swoich obowiązków.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Na Mszy pojawili się także książę i księżna Cambridge oraz cała najbliższa rodzina Catherine: jej mama Carole, tata Michael, brat James oraz siostra Pippa z narzeczonym.* * * * *
www.dailymail.co.uk

Zara i Mike Tindall pojawili się publicznie po raz pierwszy, po ogłoszeniu o poronieniu Zary w grudniu! Para przyleciała do Australii aby uczestniczyć w Pacific Fair Magic Millions Polo w Queensland. Zara jest patronką ,,Magic Millions Racing Women", podczas gdy Mike jest ambasadorem ,,Magic Millions"

www.dailymail.co.uk


Podczas gry polo Zara spadła z konia, ale szybko się podniosła i postanowiła grać dalej. Po turnieju przebrała się w letnią, białą sukienkę i razem z Mike'm chętnie pozowała do wspólnych zdjęć.

6 komentarzy

 1. Dobrze,że Zara dalej gra i pokazuje się publicznie. Mam nadzieję,że szybko podniesie się po tej sytuacji i mimo to, będą się starali o 2 dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam,że pojawiła się po poronieniu,aby wesprzeć swój patronat.Mam nadzieję,że jest na najlepszej drodze do wyzdrowienia.
  Czyli Kate i William spędzili święta z Middeltonami,ale później odwiedzili królową.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie tyle odwiedzili Królową co raczej po prostu wrócili do swojego domu - na co dzień mieszkają w Anmer Hall, rzut beretem od Sandringham House, gdzie przebywa teraz Królowa.

   Usuń
 3. A kim jest kobieta, która idzie razem z Pippą?
  Kate ma kapelusz zdaje się po swojej matce haha Jak zawsze się postarza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Middletonowie wyglądają niczym rodzina królewska w drodze do kościoła ;) Więcej ich było na nabożeństwie niż samych Windsorów. ;)

  OdpowiedzUsuń