Książę Harry w Wiltshire + więcej.

www.dailymail.co.uk

Książę Harry odwiedził dzisiaj ,,Help For Heroes Recovery Centre" w Tedworth House, Wiltshire, które pomaga byłym żołnierzom. Depresja, stres, złość, lęk i alkoholizm to coś, co często spotyka weteranów wojennych, zwłaszcza zaraz po opuszczeniu armii. Dzięki uczestnictwie w zajęciach i programach centrum, mogą oni nabywać nowych umiejętności i rozmawiać o swoich problemach w grupie.

www.dailymail.co.uk
Mój miodzik! Nie oddam nikomu! :) / www.dailymail.co.uk

Książę spotkał się z dyrekcją centrum i żołnierzami, którzy obecnie budują tam okrągły domek. Jego budowa trwa już 1,5 roku, ale dzięki niej nabywają oni nowych umiejętności stolarskich. Harry przebywał także w ogrodzie, gdzie w prezencie otrzymał miód :)

* * * * * 
www.dailymail.co.uk

Królowa, książę Filip i książę Andrzej uczestniczyli w niedzielnym nabożeństwie w Sandringham. Andrzej, przechodząc obok tłumów ludzi zwracał uwagę na to, że stoją lekko ubrani na tak dużym zimnie. Podobno jednej z kobiet powiedział, że skoro przyszła w sportowych butach, to powinna mieć chociaż jakąś tekturę pod nogami, bo inaczej będzie bardzo przeziębiona. Czyżby ostatnie, bardzo poważne przeziębienie królowej i księcia Filipa tak ogromnie wpłynęło na zamartwianie się księcia Andrzeja o innych? :)

* * * * *
www.twitter.com

3 dni temu księżniczka Beatrice była obecna na ,,World Economic Forum 2017" w Szwajcarii.

8 komentarzy

 1. ale harry jest przystojny sam sex :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest bardzo przystojny i świetnie zbudowany (co oczywiście jest zasługą genów i ciężkiej pracy na siłowni :) bo niewielu facetów wyglądałoby dobrze w takiej kurtce ;)

   Usuń
  2. Uroku nie można mu odmówić :)

   Usuń
  3. Ma świetna budowe ciala, proporcje i wzrost. A do tego jest przystojny. Juz wiem czemu Meghan jest taka nielubiana. Fanki ksiecia sa po prostu zazdrosne o naszego przystojniaczka ������

   Usuń
 2. Miło, że Andrzej tak się przejmuje innymi...;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe od kiedy... żenada z tą tekturą, bo kobieta może nie mieć $ na nowe, cieplejsze buty ;)

   Usuń
  2. Buty w Anglii nie są drogie, więc kupić jakieś cieplejsze na zimę to nie problem, zwłaszcza, że tu temp.najnizsze to -5 :)
   I śniegu też nie ma.

   Usuń
 3. Harry jak zawsze najbardziej pracowity.

  OdpowiedzUsuń