Rodzina Królewska na uroczystości + więcej.

www.zimbio.com / www.dailymail.co.uk

Rodzina Królewska uczestniczyła dzisiaj w uroczystości poświęconej wszystkim żołnierzom, którzy zginęli podczas I wojny światowej oraz tym, którzy walczyli w Iraku i Afganistanie. Nabożeństwo odbyło się na Horse Guards Parade w Londynie na którym obecni byli również politycy, weterani wojenni, żołnierze i ich rodziny.

Z rodziny królewskiej pojawili się: królowa, książę Filip, książę Karol, księżna Camilla, książę i księżna Cambridge, książę Harry, hrabia i hrabina Wessex, książę Andrzej, księżniczka Anna oraz książę i księżna Gloucester.


www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.twitter.com
www.twitter.com

Po uroczystości członkowie rodziny królewskiej rozmawiali z zaproszonymi gośćmi, a w tym czasie monarchini wraz z mężem odsłoniła pomnik ku pamięci wszystkich walczących w Iraku i Afganistanie.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.twitter.com
* * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj wieczorem w Pałacu Buckingham książę Filip wydał przyjęcie z okazji 75-lecia fundacji Outward Bound Trust, której patronuje od 1999 roku. Jednym z zaproszonych gości był aktor Tom Cruise, który bardzo chętnie rozmawiał i żartował z księciem.

* * * * *
www.twitter.com/ClarenceHouse
Wczoraj księżna Kornwalii wydała przyjęcie w Pałacu Buckingham z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet aby świętować ,,Women of the World Festival". Festiwal ten ma na celu bronić równości płci, celebrować osiągnięcia kobiety oraz likwidować przeszkody, które napotykają. Camilla jako prezydent festiwalu gościła organizatorki festiwalu oraz m.in. znaną aktorkę Gillian Anderson.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Zara Tindall wzięła dzisiaj udział w Tweseldown Horse Trials w Hampshire. Więcej zdjęć znajdziecie w artykule z Daily Mail TUTAJ :)

3 komentarze

 1. Zara nareszcie w swoim żywiole :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To dobrze,że już doszła do siebie i realizuje swoją największą pasję.
  Kat wygląda jak Audrey Hepburn z tym kapeluszem i szafirami.Kocham nakrycia głowy Sophie i również Camilla bardzo dobrze się w tym tygodniu prezentowała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate jak ciotka-klotka w tym kapeluszu, do tego zgarbiona.

  OdpowiedzUsuń