Nowe zdjęcia Rodziny Królewskiej!

www.twiiter.com / Matt Porteous

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Rodzina Królewska jak co roku wysyła swoje kartki świąteczne do przyjaciół czy fundacji, którym patronują. W związku z tym Pałac Kensington i Clarence House opublikowało dzisiaj 3 nowe zdjęcia!
Fotografia księcia i księżnej z Cambridge z dziećmi została wykonana przez Matt'a Porteous'a w ogrodzie rodzinnej posiadłości Anmer Hall. 

www.twiiter.com / Chris Allerton

Zdjęcie księcia i księżnej Sussex zostało wykonane 19 maja czyli w dniu ślubu pary książęcej podczas przyjęcia weselnego we Frogmore House. Autorem fotografii jest Chris Allerton.

www.twiiter.com / Hugo Barnand
www.twiiter.com / Hugo Barnand

Zdjęcie księcia Karola z Camillą zostało wykonane w Clarence House przez Hugo Burnand'a.

Jestem bardzo szczęśliwa, że udostępniono zdjęcia, bo są bardzo ładne, a zwłaszcza rodzinki z Cambridge, gdzie książę Louis wydaje się już naprawdę duży! Czas leci, a my tak rzadko mamy okazję ich widzieć. 
Jak Wam się podobają?

13 komentarzy

 1. Louis jest przesłodki. Jest już bardzo duży, nawet nie wiadomo, kiedy to zleciało ;)  ksiezna-meghan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona nowymi zdjęciami każde inne i każde ma swój klimat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I doskonale oddają charaktery rodzin -angielska wieś i szaleństwa dzieci u Cambridgów,natura z elegancją Charlesa i Camilli,imponująco i romantycznie u Sussex.Każde z nich mi się podoba na swój sposób,ale nie łudźmy się- przesłodki Louis zgarnia wszystko: )

   Usuń
 3. czy na przyszlych zdjecia z chrztu dziecka H&M beda obecni K&W z dziećmi ???wiecie moze jak to moze wygladać???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam się do pytania

   Usuń
  2. Myślę, że jest taka możliwość, że K&W będą z dziećmi. Catherine i William na pewno będą obecni na chrzcie i na oficjalnych zdjęciach raczej też. W końcu Harry też był na każdym :)

   Usuń
  3. Nie na każdym :) na chrzcie Charlotte akurat Harry'ego nie było, o ile dobrze pamiętam

   Usuń
  4. Rzeczywiście, zapomniałam, że był wtedy w Afryce :) No, ale tak bywa jak ma się o wiele wcześniej coś zaplanowane, zwłaszcza na innym kontynencie :)

   Usuń
  5. skoro to było zaplanowane z wyprzedzeniem, to chrzest powinien odbyć się w innym terminie

   Usuń
  6. Widocznie ustalili to wspólnie. Osobiście myślę, że termin pasował większości i tyle. Nie oceniajmy, bo nie wiemy jak było naprawdę :)

   Usuń
 4. W takich chwilach żałuję, że nie odsyłają tych kartek w odpowiedzi na listy od fanów... Wielka szkoda, bo w tym roku tak nas zachwycili! Jestem absolutnie zakochana w zdjęciu Kate i Williama z dziećmi, aż trudno uwierzyć, że mały Louis jest juz taki duży. Zdjęciem Harry'ego i Meghan jestem zaskoczona, nie spodziewałam się, że jakiejś opublikują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczę, że William i Catherine oraz Harry i Meghan będą do nas odsyłać także kartki z tym zdjęciem. W przypadku Karola i Camilla wątpię :(

   Usuń
 5. Fajne zdjęcia :)
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń