Animacja ,,Royalty".


5-0 Entertainment Studios (angielskie studio) stworzyło serial animowany zainspirowany księciem Harry'm i księżną Meghan pt. ,,Royalty"! Serial będzie opowiadać o dynastii królewskiej rodziny, której podstawą jest miłość, współczucie, przyjaźń, harmonia i pomoc humanitarna. Głównymi postaciami będzie książę Andrzej i księżniczka Karolina oraz ich dzieci: księżniczka Cristina, księżniczka Lara i jej brat bliźniak książę Filip oraz księżniczka Aleksandra. To będzie najbardziej życzliwa, pokorna i ciekawa rodzina królewska.

Twórczyni Melanie Greene: „Jako twórca zainspirowałam się do stworzenia elementów, które należałyby do przyszłości, tworząc stylową rzeczywistość opartą na znanym stylu z naszego prawdziwego świata. Rezultatem jest przyjazne środowisko, które jest intrygujące, a także coś, czego nigdy nie mieliśmy w animacji: nasze tło z angielską rodziną królewską". 

 ,,The Dream Is Everything" to hasło 5-0 Entertainment, które będzie widoczne w każdym odcinku serialu. Myśl, że należy iść do przodu ma pomóc zostać być zmotywowanym, zainspirowanym, bez względu na wyzwania, które pojawią się w życiu. Serii towarzyszyć będzie także ponad 25 uroczych i ekscytujących książek dla dzieci. Postacie animowane były luźno oparte na serii książek dla dzieci „Little Melanie”.

Royalty jest teraz produkcją wstępną, dlatego nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery serialu. Niestety nie będzie możliwości zobaczenia go w Polsce, ale kiedy dostanę więcej informacji, to na pewno się nimi z Wami podzielę. Sama jestem bardzo ciekawa tej animacji, ponieważ dostałam wiadomość bezpośrednio od Pani z produkcji, dlatego postanowiłam się z Wami tym podzielić :)

1 komentarz

  1. Księżniczka Karolina :)
    Intrygujący pomysł- interesują mnie wszystkie książki,seriale i filmy,które mają w tytule coś z "royal" .

    OdpowiedzUsuń