Nowe zdjęcie księcia i księżnej Sussex ze ślubu! + 2 000 000 wejść na bloga.

SussexRoyal / Chris Allerton

Na oficjalnym koncie księcia i księżnej Sussex opublikowano dzisiaj ich nowe zdjęcie ze ślubu z okazji 2 rocznicy zaręczyn :)

Przy okazji chciałam podziękować wszystkim za odwiedziny bloga, bo jakiś czas temu wybiło już 2 000 000 wejść! To bardzo miłe wiedzieć, że nadal tu chętnie zaglądacie, choć nie jest tak aktywnie jak kiedyś.... Na dzień dzisiejszy piszę dla Was post o całej ,,aferze" księcia Andrzeja, bo zrobiło się naprawdę dla niego nieciekawie.

6 komentarzy

 1. Piękne zdjęcie i myślę, że jeszcze przy różnych okazjach pojawią się nowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia i serdeczne gratulacje z okazji 2 mln wejść na bloga :) Mi się pewnie nigdy tyle nie uda hehe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jest tak aktywnie ze względu na o wiele mniejszą liczbę postów i brak zapowiadanych notek. Wciąż tu zaglądam, bo lubię i doceniam Twoje wpisy, jednak rzadkie aktualizacje swoje robią :/ Dziękuję Ci za Twój wkład w bloga, gratuluję 2 milionów wyświetleń i życzę większej ilości wolnego czasu i weny, żebyśmy dalej mogli dzięki Tobie poznawać Windsorów! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje i życzę kolejnych milionów wejść :) piękne zdjęcie mam nadzieję że w kolejnych latach pojawi się jeszcze kilka takich perełek

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne posty, jednak zbyt rzadko jak na bloga. Wchodze tu czesto i mysle, ze te dwa milony to z powodu takich osob jak ja, wchodzi i nic nowego nie widzi. Przepraszam, ale to nie powód do dumy.

  OdpowiedzUsuń