Informacje z zeszłego tygodnia.

www.zimbio.com
4 dni temu książę Harry zbierał pieniądze dla fundacji ICAP jako telefoniczny handlowiec  :) Inni przedsiębiorcy byli przebrani w stroje świąteczne i podobnie jak książę zbierali fundusze, a wśród nich także znana aktorka Helen Mirren.
www.zimbio.com
 * * * * *
W zeszłym tygodniu książę Walii z księżną Kornwalii odwiedzili nową Sky Academy, która ma na celu zachęcić młodzież do rozwijania kariery w mediach, technologii i biznesu. Para książęca spotkała się z dziećmi, które uczą się obsługi kamer, robotów, a także zdobywają doświadczenie jako przyszli prezenterzy, reżyserzy i producenci.
www.zimbio.com
www.princeofwales.gov.uk
Księżna odwiedziła także szkołę tańca Elmhurst, której jest patronem. Zwiedziła sale i spotkała się z uczniami, a także odsłoniła pamiątkową tablicę z okazji 10-lecia.
Camilla pochwaliła równowagę i dyscyplinę uczniów: ,,Nigdy nie mogę się nadziwić jak szkoły baletowe mogą nauczyć tak doskonałych uczniów i jestem bardzo dumna z bycia ich częścią".  
* * * * *
www.dailymail.co.uk
Mia Tindall - córeczka Zary i Mike'a została ochrzczona! Na prywatnej Mszy Św. w Kościele w Cherington była obecna Królowa z księciem Filipem, książę William i księżniczka Anna.Niestety nie ma oficjalnych zdjęć ani więcej informacji.


* * * * *
Dzisiaj książę William i Catherine przylecą do Nowego Jorku z oficjalną wizytą. Jutro książę zostanie przyjęty w Białym Domu w Waszyngtonie przez amerykańskiego prezydenta, a także wygłosi przemówienie w siedzibie Banku Światowego na temat nielegalnego handlu zagrożonymi gatunkami zwierząt. Oprócz tego para książęca złoży kwiaty przed pomnikiem 11 września w Nowym Jorku, gdzie odda cześć ofiarom zamachów na World Trade Center z 2001 roku. 
Jutro pierwsze spotkania, które mam nadzieję uda mi się opisać (jeśli będę mieć stały dostęp do Internetu, ponieważ nadal czekam na nowy router, a mieszkam za granicą, więc proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość ;)

2 komentarze

  1. Szkoda, że nie ma zdjęć z chrzcin Mii. Chciałabym zobaczyć taką rodzinną fotkę.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. myślałam, że pojawią się jakieś zdjęcia z chrzcin, a tu nic :( szkoda.

    OdpowiedzUsuń