Co nowego?

Odpowiedź na wysłaną kartkę z życzeniami dla księcia George'a :)

Wróciłam w tygodniu z urlopu, a w skrzynce czekała już na mnie niespodzianka z Pałacu Kensington! Z okazji 4 urodzin księcia George'a, wysłałam kartkę z życzeniami, na którą dostałam bardzo szybko odpowiedź. 22 lipca książę miał urodziny, a koperta z odpowiedzią została do mnie wysłana już 24-go! Chyba jeszcze nigdy tak szybko do mnie niczego nie wysłano :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Zauważono księcia Karola i księżną Camillę w Grecji na wyspie Korfu. Książę Walii i księżna Kornwalii odpoczywali m.in. na ekskluzywnym jachcie OKTO, należącym do Theodore Angelopoulos i jego żony Gianny. 

* * * * *
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images

Zara i Mike Tindall z córeczką byli obecni na Festival of British Eventing, gdzie Mia miała dużo okazji do zabawy oraz nauki jazdy na koniach. Zapewne wstępne umiejętności odziedziczyła już po swojej babci i mamie :) Na miejscu była także księżniczka Anna i Peter Philiips. 

Buziak dla mamy! / www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Patrząc na miny Mii, widać, że była bardzo zadowolona z możliwości bliższego poznania zwierząt oraz biegania po świeżym powietrzu.

* * * * *

Wiele z Was śledziło pobyt księcia i księżnej Cambridge w Polsce. Pierwszego dnia wizyty odbył się wieczorny bankiet w Łazienkach Królewskich, na który wiele znanych osób (aktorów, projektantów mody itp.) dostało zaproszenia. Jedną z takich osób była także Arlena Witt, która prowadzi kanał na YouTube o nazwie ,,Po Cudzemu", w którym wyjaśnia znaczenia słów po angielsku, a przede wszystkim uczy poprawnej wymowy. Od dawna śledzę jej kanał, ponieważ ma świetne poczucie humoru i nie, to nie jest żadna płatna reklama! :) Zobaczcie sami jak wyglądał ten bankiet ,,od środka" oraz jak czuła się tam zaproszona Arlena. To jedna z nielicznych osób, która mogła kręcić to wydarzenie ,,od środka" oraz co nieco pokazać. Ciekawe jest to, że wiele rzeczy Pałac nie pozwolił jej opublikować ani nawet nie może zdradzić co jej zabronili pokazać! A szkoda :) Mimo to zachęcam do obejrzenia.

6 komentarzy

 1. Nie zdziwię się, jak Mia pójdzie w ślady babci i mamy i również kiedyś będzie brała udział w zawodach konnych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mia jest słodka,bardzo podobna do mamy. Wróżę jej karierę sportową :)
  Gratuluję pięknego zdjęcia małego księcia.Machający dwiema rączkami z szerokimi uśmiechem jest po prostu przeuroczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. co sadzisz o meghan i harrym?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli Harry jest z nią szczęśliwy to życzę im jak najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aga, widziałaś? Grób Diany jest pusty! :o
  http://www.pudelek.pl/artykul/114924/grob_ksieznej_diany_jest_pusty_rodzina_ukrywala_jej_cialo_w_strachu_przed_grabieza/?statid=608a995f86af3d494f47bc8203e0880b:6c7d3f:1475596727:v3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie autorzy pudelka nie znają dobrze angielskiego, ponieważ Earl Spencer powiedział, że pierwotnie myśleli o pochówku księżnej w grobowcu na terenie rodzinnego Kościoła, ale w związku z ogromnym zainteresowaniem Dianą, najzwyczajniej w świecie się o nią bali. Dlatego podjęto decyzję o pochówku na środku jeziora na małej wysepce, na terenie rodzinnej posiadłości Spencerów, żeby księżna była tam ,,bezpieczna". Mimo to, w ciągu ostatnich 20 lat aż 4 razy próbowano się włamać do grobowca. Niektórzy chcieli zrobić zdjęcia i sprzedać je europejskim gazetom...

   Tutaj są cytaty z ostatnich wypowiedzi Spencera: https://www.thesun.co.uk/news/4106552/ghouls-tried-to-rob-princess-dianas-grave-four-times-reveals-brother-earl-spencer/

   Usuń