Ostatnie wyjścia BRK.

www.twitter.com/ClarenceHouse

3 dni temu księżna Kornwalii odwiedziła Worcester College Oxford w towarzystwie sułtana Peraku (Nazrin Szach) w Oxford, gdzie wspólnie otworzyli nowe centrum pod nazwą ,,Sultan Nazrin Shah". Po zwiedzeniu budynku i oficjalnej części wizyty księżna uczestniczyła w spotkaniu z pracownikami uczelni i studentami.

Embed from Getty Images

 * * * * *  
Embed from Getty Images

Księżna Cambridge dołączyła do Williama i Harry'ego podczas treningu Coach Core, który powstał dzięki The Royal Foundation i obejmował zajęcia sportowe. Z okazji ukończenia programu na stadionie w Londynie królewskie trio spotkało się z młodymi ludźmi w wieku od 16-24 lat, którzy dzięki Coach Core nabyli umiejętności sportowych i zwiększyli tym swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości.

 * * * * *
Embed from Getty Images

Monarchini uczestniczyła dzisiaj w wyścigach konnych w Ascot (QIPCO British Champions Day), gdzie wręczyła nagrodę zwycięzcy. 
Embed from Getty Images

Z okazji 70-tej rocznicy The King's Troop Royal Horse Artillery (KTRHA) królowa Elżbieta II uczestniczyła w uroczystej paradzie w Hyde Parku w Londynie, a następnie spotkała się z żołnierzami i weteranami wojennymi.

2 komentarze

  1. Wydarzenia związane z końmi na pewno należą do ulubionych królowej

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mnie w mijającym tygodniu ucieszyła Kate dwoma wyjściami. Mam nadzieję,że to znak,że czuję się już prawie normalnie.

    OdpowiedzUsuń