Ślub Lady Gabrielli Windsor na wiosnę 2019 roku! + więcej.

www.twitter.com

Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston ogłosili oficjalnie swoje zaręczyny we wrześniu tego roku. Prywatnie odbyły się one miesiąc wcześniej na wyspie Sark, a dzisiaj podano do informacji, że ślub odbędzie się na wiosnę 2019 roku w Kaplicy Św. Jerzego w Zamku Windsor, a przyjęcie weselne we Frogmore House. 

Na razie nie potwierdzono obecności królowej ani innych członków Rodziny Królewskiej, ale myślę, że kilka z nich na pewno się pojawi. Ceremonia będzie całkowicie prywatna, a cały koszt poniosą rodzice przyszłej Młodej Pary. 
37-letnia córka księcia i księżnej Michael z Kentu zna się z Thomasem od około 3 lat. Obydwoje pracują - Gabriella jako starszy dyrektor w Branding Latin America, a jej narzeczony w branży finansowej, gdzie jest dyrektorem spółki akcyjnej Devonport Capital.

* * * * *
www.pinterest.com

Kto z Was jeszcze nigdy nie miał okazji zobaczyć serialu ,,Victoria" to zachęcam, ponieważ dzisiaj o godzinie 21:30 kanał TVP1 wyemituje 1 odcinek 1 serii! :)

Za to po Nowym Roku w telewizji angielskiej ITV pojawi się 3 seria serialu, choć dokładnej daty jeszcze nie podano. Na razie zostawiam Was ze zwiastunem:

8 komentarzy

 1. Jakże by inaczej- musi być Windsor :)
  Czekam już na trzecią serię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam, że razem z miejscem ślubu podadzą dokładną datę
  Szkoda, że pokazują pierwszy, a nie drugi sezon Victorii. Dziwne, bo przecież ten pierwszy już emitowali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się dziwiłam..no ale cóż zrobić? Widocznie nie kupili 2 sezonu. Na szczęście ja mam na dvd wersję angielską i czekam na 3 sezon :)

   Usuń
 3. Ja też się zdziwiłam że 1 sezon a nie 2 bo w gazecie z programem tv widziałam że będzie to 2 sezon

  OdpowiedzUsuń
 4. Zrobisz jakieś posty na temat jaka przyszłość lub jakie tytuły mogą być dla Lady Louise i jej brata lub jakie są ich relacje z Harrym Meghan Kate lub królową? Świetny blog!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się, bo niestety mamy o nich mało informacji :(

   Usuń
 5. Trochę jestem zaskoczona weselem we Frogmore myślałam że będzie to już prywatna rezydencja księcia i księżnej Sussex tylko do ich użytku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich rezydencją będzie Frogmore Cottage, a nie Frogmore House :) To zupełnie inny budynek, choć na tym samym terenie.

   Usuń