Urodzinowe zdjęcia księżniczki Charlotte!

Kensington Palace

Z okazji 4 urodzin księżniczki Charlotte opublikowano 3 nowe zdjęcia księżniczki, które wykonała księżna Cambridge w Norfolk oraz Pałacu Kensington.

Kensington Palace

Trzeba przyznać, że Catherine naprawdę robi bardzo ładne zdjęcia swoim dzieciom i cieszmy się, że zawsze się nimi z nami dzielą. W końcu kto nie uchwyci swoich dzieci tak dobrze jak mama? :) Charlotte coraz bardziej przypomina mi Williama, choć ma ciemne włosy. Jak Wam się podobają?

4 komentarze

 1. Przesłodka dziewczynka, trudno uwierzyć, że ma już cztery latka! Trochę szkoda, że kolejny rok z rzędu Kate i William nie zdecydowali się wykonać sesji zdjęciowej u profesjonalnego fotografa, choć zdjęcia ładne, najbardziej podoba mi się to jedno chyba z Pałacu Kensington. W ogóle marzy mi się taka rodzinna sesja zdjęciowa jak z okazji 1. urodzin George'a...

  OdpowiedzUsuń
 2. Charlotte przesłodka bardzo podobna do taty

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam zdjęcia wykonywane przez Kate,bo naprawdę coś w tym jest,że matka potafi najlepiej uchwycić naturę swego dziecka.I zresztą księżna robi naprawdę ładne fotografie.W przypadku Charlotte pokazała tę mieszankę aktywności i refleksyjności.
  Mnie w wyrazie twarzy,gdy jest zamyślona przypomina Kate.Ale chyba uroda Charlotte jest najbardziej nieoczywista z trójki dzieci Cambridges,ma cechy wielu osób.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnie zdjęcie najładniejsze :)

  OdpowiedzUsuń