Nowe zdjęcia Rodziny Królewskiej z okazji Dnia Ojca.

Instagram Sussexroyal

Z okazji dzisiejszego Dnia Ojca w Wielkiej Brytanii, wszystkie oficjalne konta na Twitterze i Instagramie Rodziny Królewskiej udostępniły dzisiaj różne zdjęcia. Największą niespodzianką okazała się nowa fotografia Archie'go Harrisona, trzymanego na rękach taty czyli księcia Harry'ego. Zdjęcie prawdopodobnie jest autorstwa księżnej Meghan :)

Instagram: PrincessEugenie

Księżniczka Eugenie również postanowiła się podzielić ze światem nowym zdjęciem, tym razem ze swojego ślubu, gdzie obejmuje ją tata - książę Andrzej.
Cieszę się, że BRK postanawia dzielić się z nami takimi ,,perełkami", bo tak naprawdę niewiele mamy okazji do zobaczenia tak prywatnych chwil :-)

* * * * *

Pojawiły się w mediach informacje, że Chrzest Święty Archie'go być może odbędzie się za miesiąc w Kaplicy Św.Jerzego w Windsorze. Oczywiście oficjalnie nic nie zostało jeszcze potwierdzone i nie wiadomo czy w ogóle jakakolwiek informacja zostanie podana. Zapewne dowiemy się krótko przed albo po fakcie o wyborze rodziców chrzestnych oraz o obecności członków Rodziny Królewskiej.

3 komentarze

 1. Miło zobaczyć czasami członków brk w tak prywatnych chwilach.
  Archie jest taki malutki i słodki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, ze strony Harrego i Meghan oraz Eugenie za piękny gest dla fanów monarchii 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie Eugenii z tatą obłędne

  OdpowiedzUsuń