Rodzina Królewska klaszcze i wspiera angielską służbę zdrowia.


Wczoraj Pałac Kensington, Pałac Buckingham i Clarence House opublikowało filmiki w których członkowie Rodziny Królewskiej klaszczą dla wszystkich pracowników służby zdrowia w ich kraju. Cała akcja miała miejsce o godzinie 17:00, gdzie każdy mieszkaniec miał klaskać w podziękowaniu za ciężką pracę podczas walki z koronawirusem.Dzięki filmikom mamy okazję zobaczyć dzieci pary książęcej z Cambridge, a zwłaszcza już bardzo dużego księcia Louisa! Książę Karol mimo wirusa również dobrze wygląda, choć jest w całkowitej separacji od żony, księżnej Kornwalii.
Swoje kilka słów dodała także rodzina z Wessex: książę Edward, hrabina Sophie oraz Lady Louise i wicehrabia James:

9 komentarzy

 1. Trudno uwierzyć, jak cała trójka wyrosła. Dobrze, że rodzina królewska chociaż w taki sposób pokazuje swoje wsparcie. A Karolowi życzę dużo zdrowia, oby wszystko dobrze się skończyło

  OdpowiedzUsuń
 2. czemu ten james taki smutny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jest nieśmiały i taką powagą reaguje na stres? Sama reaguję bardzo podobnie, więc go rozumiem. A może po prostu ma taki dojrzały sposób bycia? (Bo rodziców o tresurę nie podejrzewam, są bardzo pogodni). W ogóle z tego co kojarzę, to w trakcie publicznych uroczystości zwykle jest poważny (choć mogę się mylić, może Agnieszka będzie więcej wiedziała).

   Usuń
  2. James zawsze wydaje się być smutny. Podczas oficjalnych wyjść chowa się za rodzicami w miarę możliwości, nie spogląda w stronę tłumów. Widać, że tego nie lubi i unika na ile może.

   Usuń
  3. Szkoda mi go. Jeśli faktycznie powodem jest ogromna nieśmiałość i niechęć do bycia w centrum zainteresowania, to fakt, że urodził w najsłynniejszej i najbardziej medialnej rodzinie świata, musi być dla niego prawdziwym przekleństwem.

   Usuń
 3. Kochana trójka Cambridges - filmik z nimi przywołał uśmiech na mej twarzy. Cieszę się, widząc też, że książę Karol się trzyma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na mojej też, super filmik :) moja 1,5 roczna córeczka zaczęła klaskać razem z nimi :)

   Usuń
 4. Uśmiech od razu pojawia się na buzi

  OdpowiedzUsuń