Ostatnie wydarzenia.

www.twitter.com

Książę Harry podejmie oficjalne wizyty w USA, RPA i Lesotho jeszcze w tym roku!
Harry odwiedzi pod koniec października Waszyngton aby uczestniczyć w wydarzeniach związanych z Invictus Games 2016, które odbędą się w Orlando. Książę poleci także do RPA i Lesotho (od 26 listopada do 4 grudnia), gdzie oficjalnie otworzy Centrum Dziecka Mamohato, które pomaga i wspiera dzieci z HIV. Więcej informacji Pałac Kensington będzie podawał ze zbliżającymi się wizytami, o których na pewno będę jeszcze wspominać :)

www.hellomagazine.com
 
Książę Harry jest obecnie w Afryce Południowej, gdzie prywatnie pracuje nad projektami ochrony linii frontu. Jego powrót planuje się na połowę września. Po powrocie do Wielkiej Brytanii będzie pracował jako wolontariusz w Recovery London District, gdzie będzie pomagać żołnierzom w ich rehabilitacji. Książę będzie także kontynuować program obowiązków królewskich i charytatywnych. 

 * * * * *
closerweekly.com

Nieoficjalne źródła donoszą, że książę William i księżna Catherine z dziećmi odbędą oficjalną podróż! Tym razem podobno mają to być Karaiby, które odwiedziliby na przełomie lutego lub marca 2016 roku. Skąd takie informacje? Jak co roku rodzina Middletonów wyjeżdża na wspólne wakacje na wyspę Mustique, ale pierwszy raz od wielu lat wybierają się na nie już w listopadzie, a nie w styczniu lub lutym jak zwykle. Czy jest to spowodowane ewentualną Royal Tour? Zobaczymy! :)

www.twitter.com

Z okazji 90 urodzin Królowej powstanie o niej kolejna biografia! Tym razem autorstwa Lorda Douglasa Hurda (byłego ministra spraw wewnętrznych), do której sam książę William napisał wstęp!

 
www.twitter.com


Książę wspomina w nim m.in., że poznał Królową od prywatnej strony, jako babcię i prababcię. Jej życzliwość, poczucie humoru, wrodzony spokój, miłość do rodziny i domu to wszystko co mógł doświadczyć z pierwszej ręki.  Wspomniał także o księciu Filipie, który poświęcił swoje życie aby towarzyszyć i wspierać Elżbietę II. Na końcu oświadcza, że jest zaszczycony stawiając sobie za wzór Królową :)

5 komentarzy

 1. Podziwiac harrego za jego ciezka prace !!! Pracuje ciezej niz wiekszosc czlonkow rodzin krolewskich razem wzietych a jest dopiero 5 w kolejce do tronu! Barwo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On i Sophie robią najwięcej w tej rodzinie...

   Usuń
  2. Racja. Dolorzylabym jeszcze krolowa.a wiecie ze beatrix jest na kolejnych wakacjach?

   Usuń
 2. Beatrice? A gdzie? Nic nie widzialam :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, utworzyłam na Facebooku stronę o rodzinie Królewskiej, i mogę "zareklamować" twój blog, czy się zgadzasz ?
  https://www.facebook.com/pages/Brytyjska-Rodzina-Królewska/147829202223294?ref=hl ZAPRASZAM DO POLUBIENIA :)

  OdpowiedzUsuń