Aktualizacja: 40-lecie The Prince's Trust + więcej.

www.zimbio.com

W tym roku mija 40 lat od założenia fundacji The Prince's Trust przez księcia Karola. Z tej okazji książę wraz z królową odwiedził dzisiaj siedzibę fundacji, gdzie Elżbieta II miała okazję poznać pracowników i wolontariuszy, którzy pomagają młodym ludziom (od 18-30 lat) dostać pracę, ukończyć szkołę lub kursy.


Prezentacja roju pszczół z ,,królową" :)  www.zimbio.com
www.zimbio.com

Wczoraj książę Walii uczestniczył w The Prince’s Trust & Samsung Celebrate Success Awards w Londynie. Było to świętowanie sukcesów młodych ludzi, którzy przezwyciężyli swoje problemy, takie jak nadużywanie alkoholu lub narkotyków, depresję lub przestali być bezdomnymi dzięki pomocy fundacji. Karol wręczył osobiście nagrody laureatom, a także wygłosił przemówienie w którym wspomniał jak bardzo jest dumny, że jego fundacja ma tyle wspaniałych ambasadorów (znani piosenkarze, aktorzy itp.) oraz jak wiele osób zmieniło swoje życie na lepsze.

* * * * *
www.twitter.com

Książę Harry odwiedził dzisiaj StreetStepUK w Londynie - fundację, która zajmuje się niesieniem pomocy bezrobotnym młodym ludziom. Była to nieoficjalna wizyta, stąd też brak większej ilości informacji.

www.twitter.com

Kilka dni temu książę uczestniczył w wykładzie Levison'a Wood'a - byłego oficera, który jest znany ze swoich pieszych wypraw po Afryce i Azji.

 * * * * *
www.twitter.com/100_WHF

Hrabina Wessex jako Globalny Ambasador 100 Women in Hedge Funds' Next Generation Initiatives wzięła dzisiaj udział w przyjęciu w Galerii Narodowej na Kajmanach.
Po południu wraz z księciem Edwardem była obecna na spotkaniu i wręczeniu nagrody The Duke of Edinburgh's International Award Foundation. 


* * * * * 
www.dailymail.co.uk

Księżniczka Beatrice była wczoraj obecna na kolacji z okazji WE Day UK w hotelu Knightsbridge w Londynie. Dzisiaj również wspierała tą organizację i uczestniczyła w corocznym koncercie na stadionie Wembley, na którym zbierano pieniądze dla młodzieży na całym świecie.

8 komentarzy

 1. Królowa z królową. Dość intrygujące porównanie jeśli myślimy o Elżbiecie i matce pszczelej.
  Harry powinien zgolić tą brodę. Brrr...

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu wiekszosc wyjsc harrego jest nieoficjalna i sie nie liczy do corocznej sumy wyjsc? Np dwor podal ze 2015 roku harry mial 112 wyjsc bodazje, czy jakos tak, kiedy w rzeczywistosci mial ich ponad 150 . I wlasnie nie rozumiem tego bardziej gdyz kazde spotkanie kate czy wiliama jest liczone jako oficjane i wlicznae do roczej sumy wyjsc. Czy to nie jest troche nie fair?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też trudno to zrozumieć, ale widocznie Harry woli (tak jak jego mama) spotykać się z ludźmi, fundacjami itp.z dala od otoczki prasy? ;)

   Usuń
 3. Czy w najbliższym czasie planujesz napisać jakiś post z propozycji? Masz jakiś wyznaczony harmonogram?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, w weekend pojawi się post z propozycji :) Nie mam harmonogramu, bo ciężko by mi było się go trzymać ze względu na pracę i czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. muszę przyznać, że Beatrice ładnie wyglądała, co nie zdarza jej się za często ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy w 2012 królowa serio skakała ze spadochronu? czy to kaskaderka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet gdyby Królowa chciała to by jej nie pozwolili tego zrobić ;) To była kaskaderka.

   Usuń