Książę William na ceremonii inwestytury / Książę Karol i Camilla na pogrzebie księżnej Devonshire.

www.dailymail.co.uk
Dzisiaj książę William w Zamku Windsor wręczał medale na ceremonii inwestytury. Dostali je m.in. trener drużyny rugby (Walia Warren Gatland), który został nagrodzony OBE, a także dyrektor Wellington College - Sir Anthony Seldon, który otrzymał tytuł szlachecki oraz były sędzia piłkarski David Elleray, który dostał Order Imperium Brytyjskiego.

Poza tym wg wiadomości z Mirror książę William i Catherine podjęli kroki prawne aby nie robiono małemu George'owi i jego niani zdjęć podczas zabawy czy spaceru w parku. Razem z księciem Harry'm uważają, że ,,linia została przekroczona" i tego typu fotografie muszą być zatrzymane. Choć rozumieją, że w przyszłości George będzie królem i będzie pełnił rolę publiczną, to chcą aby on i jego młodszy brat lub siostra mieli swobodę i mogli doświadczyć normalnego dzieciństwa bez centrum uwagi.

 * * * * *
www.tumblr.com
Deborah Cavendish (księżna Devonshire) zmarła 24 września w wieku 94 lat. Dzisiaj w Bakewell odbył się jej pogrzeb na którym pojawił się książę Karol i Camilla.
www.tumblr.com
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wdowie Devonshire, to przeczytać możecie TUTAJ.

10 komentarzy

 1. William coraz bardziej wdraża się w królewskie obowiązki. A propos George'a jak najbardziej mają rację, choć miło ogląda się takie fotki z codzienności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ich jak najbardziej rozumiem. Na twitterze zacytowano Williama: ,,Wszyscy wiemy jak skończyło się to dla mojej matki". Myślę, że to mówi samo za siebie.

   Usuń
  2. Owszem, wiemy. Ale z drugiej strony są na świeczniku i ludzie zawsze będą chcieli wiedzieć więcej, widzieć więcej, czytać więcej... Przecież plotki i skandale świetnie się sprzedają napędzając koniunkturę... Dlaczego BRF jest najbardziej znana na świecie? Bo mają świetny PR, czasem czarny (Diana, Camilla, Sarah), ale jednak... Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o Elżbiecie, Dianie czy Catherine, z Mary czy Letizią będzie już trudniej. Ich życiu nie towarzyszą aż tak okazałe skandale jak w przypadku Pań z Wielkiej Brytanii... Dla prasy są po prostu nudne, dlatego też się o nich raczej nie pisze...

   Usuń
  3. I niech Mary czy Letizia się cieszą, że nie mają czegoś takiego ;)
   Kate wg mnie nie zrobiła nic skandalicznego, a tym bardziej mały George..i jeśli chodzi o dzieci to się zgadzam, że powinny być przed tym chronione.

   Usuń
  4. Skandaliczne było to, że wyszła za Williama.;) Przypuszczalnie większość dziewczyn chciałaby być na jej miejscu (ten idealistyczny sen o księciu z bajki...;)) więc poprzez zdjęcia czy plotki są jakby bliżej tego "dziecięcego Eldorado". Fajnie pooglądać ubrania, biżuterię, fryzury czy makijaż jaki nosi Kate, pozachwycać się czy skrytykować jakąś stylizację, a potem wrócić do własnej, bezpiecznej codzienności. Gdzie nie trzeba martwić się na każdym kroku o wygląd, zachowanie czy wypowiadane słowa...

   Usuń
 2. Uważam, że to głupota z tym blokowaniem zdjęć.
  Nie rozumiem po co? Dzieci innych par królewskich mają robione zdjęcia i jakoś nikt nie skarży się, że to zabiera im dzieciństwo czy prywatność. Ktoś zrobi im zdjęcia i potem mają spokój... i Ci wiecznie wymyślają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiecie może gdzie znajdę zdjęcia Kate z młodości ? Jakieś stronki o jej młodości itp ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpisując w google ,,Kate Middleton childhood" znajdziesz mnóstwo zdjęć z jej dzieciństwa czy potem studiów :)
  Na blogach o Kate również znajdziesz specjalnie zrobione zakładki :)

  OdpowiedzUsuń