Królowa już w Pałacu Buckingham / Księżna Kornwalii odwiedziła podwodną Królewską Marynarkę Wojenną.

www.zimbio.com
Dzisiaj Królowa w Pałacu Buckingham przyjęła na prywatną audiencję ambasadora Węgier - Piotra Szabadhegy, Desmond'a Thompson'a z medalem Royal College of Veterinary Surgeons, a także  Foo Chi Hsia (Wysoki Komisarz Republiki Singapuru).
www.zimbio.com
www.zimbio.com
* * * * *
www.facebook.com/TheBritishMonarchy
2 dni temu księżna Kornwalii odwiedziła podwodną Królewską Marynarkę Wojenną, gdzie podkreśliła, że jest dumna z bycia ich patronem :) 
28 października - 5 listopada Camilla wraz z księciem Karolem zwiedzą Kolumbię i Meksyk! Dokładne szczegóły wizyt napiszę blisko przed ich wyjazdem.
www.facebook.com/TheBritishMonarchy
* W najbliższym czasie mogę mieć problem z pisaniem na bieżąco, ale obiecuję Wam, że postaram się by notki jednak pojawiały się tak jak do tej pory :)

3 komentarze

 1. Zawsze mnie intryguje po co Elżbieta bierze na takie spotkania torebkę i co w niej ma?;) Trochę to wygląda na zachowanie w stylu: "wpadłam na chwilę i już wychodzę".;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie :) Gdzieś czytałam, co królowa dokładnie ma w torebce. Z jednej strony ją rozumiem, bo też mam kilka rzeczy, bez których nie wyjdę nawet na drugą stronę ulicy :)

   Usuń
  2. to już pewnie kwesta przyzwyczajenia, że wszędzie ma ze sobą torebkę, więc nawet w 'domu' musi ją mieć przy sobie ;) ale z drugiej strony, w pałacu Buckingham jest 700 pokoi, same korytarze mają podobno 9 km, więc lepiej jest wsadzić potrzebne rzeczy do torebki i mieć je w pobliżu, niż przemierzać tyle korytarzy, żeby coś wziąć ;)

   Usuń