Książę Harry z wizytą na the University of Bath Sports Training Village.

www.zimbio.com

Książę Harry odwiedził dzisiaj University of Bath Sports Training Village aby zobaczyć treningi i przygotowania byłych wojskowych i weteranów do Igrzysk Invictus Games 2016. 
Igrzyska odbędą się od 8-12 maja w Orlando (USA), gdzie Wielką Brytanię będzie reprezentować 1o0 osób.
Harry podpatrywał dzisiaj ćwiczenia na torze lekkoatletycznym, grze w tenisa czy pchnięciu kulą (na wózku). Mężczyźni i kobiety będą rywalizować w lekkoatletyce, łucznictwie, koszykówce na wózkach, drogach rowerowych, trójboju siłowym, rugby na wózkach, pływaniu, siatkówce na siedząco i tenisie na wózkach.

www.dailymail.co.uk

www.zimbio.com

W swoim przemówieniu książę m.in. żartował: ,,Podjęliśmy się zupełnie nowego poziomu, przenosząc się do innego kraju, w Orlando, gdzie pogoda jest o wiele ładniejsza. Dlatego większość z was jest tutaj, bo albo to albo macie obsesję Disneylandu. I patrząc na niektórych to na pewno." :)
Zapowiada się kolejny, ciekawy czas dla byłych żołnierzy, a także dla księcia, który na pewno z wielką dumą będzie oglądał te igrzyska :)

10 komentarzy

 1. Hej! Czy wiesz już do jakich członków BRK masz zamiar napisać następne listy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Harry takze wyglosil bardzo inspirujaca i zabawna ( jak to on) przemowe http://harryandthecambridges.tumblr.com/page/3 (link do przemowy)

  OdpowiedzUsuń
 3. A tu video harrego z wizyty : https://m.youtube.com/watch?v=li-golEY82c

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy wiecie ale na stronie invictous games mozna kupic ta kurtke co ma na sobie harry, jak rowniez rozne bluzki,bluzy, bransoletki a nawet misie ;) ja sobie zamawiam bluzke .

  OdpowiedzUsuń
 5. A książę Harry ciągle uśmiechnięty :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On zawsze jest usmi3chniety i zaraza innych wsoja energia. A trzeba go pochwalic,bo wyglosil bardzo dluga przemowe i dobrze sobie poradzial,a na dodatek bez kartek, tylko z glowy.

   Usuń
 6. Podobniez ktos go nazwal tam ginger muppet ;p . To byl chyba zolnierz ktory trenowal z nim przed afganistanem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaktualizuje pozniej notke jak bede miec dostep do laptopa :)

  OdpowiedzUsuń