Królowa na nabożeństwie + więcej.

www.dailymail.co.uk

W niedzielę królowa i książę Filip uczestniczyli w nabożeństwie w Kościele St Paul and St Paul w Norfolk.
Dzisiaj mija dokładnie 65 lat od kiedy monarchini wstąpiła na tron! Często przypominam sobie jak księżniczka Anna w dokumencie o EII mówiła, że dla królowej takie rocznice nie są niczym wesołym, ponieważ przypominają jej o śmierci ukochanego ojca. Trudno nie przyznać jej racji...

* * * * *
www.zimbio.com / www.dailymail.co.uk

Para książęca z Cambridge odbyła dzisiaj 2 spotkania. Pierwsze z nich odbyło się w Mitchell Brook Primary School, które dotyczyło organizacji Place2Be. Catherine jako ich patron wygłosiła tam przemówienie, w którym wyjaśniła dlaczego chce się zajmować problemami zdrowia psychicznego wśród dzieci. 
Wieczorem William i Kate wzięli udział w konferencji Guild of Health Writers, która jest wspierana przez kampanię HeadsTogether.

www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk

W niedzielę książęce trio wzięło udział w treningu biegaczy, którzy przygotowują się do londyńskiego maratonu dzięki kampanii HeadsTogether. Ćwiczenia odbyły się w Queen Elizabeth Olympic Park, gdzie Catherine, William i Harry mieli okazję sami pobiegać! Oczywiście książę Harry wygrał ten krótki ,,wyścig", podczas którego cały czas obracał się w bok aby sprawdzić czy przypadkiem ktoś go nie wyprzedzi ;)


* * * * *
www.dailymail.co.uk

Księżniczka Beatrice wzięła udział w ślubie Fillippos Lemos i Marianny Goulandris w Londynie. Ceremonia odbyła się w Orthodox Cathedral of St.Sophia, na której była obecna m.in. para królewska z Holandii i Grecji.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Hrabina Wessex jako patronka England Hockey odwiedziła w zeszłym tygodniu Bisham Abbey National Sports Centre w Marlow. Na miejscu została oprowadzona po centrum, gdzie poznała także młodych graczy hokeja, którzy chętnie opowiadali o swoich treningach.

2 komentarze

  1. Kate ładnie się prezentowała. Stylizacja hrabiny ciekawa, ale ta spódnica trochę tu nie pasuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hrabina powinna pozbyć się tej spódnicy, bo o ile nie wygląda tragicznie, tak lepiej jej w krótszych.

    OdpowiedzUsuń