3 rok istnienia bloga! :)

Nie mogę uwierzyć, że właśnie dzisiaj mija 3 rok odkąd założyłam bloga! Przez te 3 lata poznałam wiele wspaniałych osób (czytelników jak i blogerek), dzięki którym o wiele przyjemniej ,,przebywa się" na bloggerze :)

Napisałam dla Was 545 postów, z czego nadal najbardziej lubicie czytać o Królewskich Ślubach, dlatego chyba wrócę do kontynuowania tej serii.

Od założenia bloga licznik wybił 910 500 odwiedzin za które bardzo Wam dziękuję! To naprawdę ogromnie motywuje, kiedy wiem, że często tu zaglądacie i lubicie czytać co piszę o Rodzinie Królewskiej. Mimo moich ostatnich kłopotów z Internetem (w końcu naprawili co trzeba!) i braku postów, jesteście tu nadal, za co jestem ogromnie wdzięczna. 

Bardzo lubię dla Was pisać i mam nadzieję, że blog będzie istniał jeszcze baaaardzo długo. Mam wiele pomysłów, ale brak czasu i sprawy prywatne nie zawsze umożliwiają zrealizowanie tych celów.

Dziękuję wszystkim czytelnikom, tym stałym jak i tym nowym, komentującym jak i tym co tylko czytają, a także blogerkom, ponieważ razem tworzymy świetną ,,królewską rodzinę" :)

Agnieszka

12 komentarzy

 1. Gratuluję jubileuszu i życzę wielu wspaniałych postów oraz wiernych czytelników!
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 2. Gefeliciteerd :* Życzę ci kolejnych takich rocznic, dużo ciekawych wydarzeń w BRK i weny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Życzę kolejnych blogowych urodzin (oby jak najwięcej!) i sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za wspaniała rocznica ! Życzę ci w dalszym ciągu pisania z taką pasją jak dotychczas i wszystkiego najlepszego w życiu blogowym jak i osobistym :)
  Gabi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydawało mi się jakbu odkryłam twój blog dopiero rok temu.Ale dużo rzeczy wydarzyło się przez ten czasu i mam nadzieję,że wydarzy się w brk jeszcze więcej (tylko pozytywnych ),aby nigdy ci nie zabrakło tematów i weny.
  Dołączam się do gratulacji i wszystkiego najlepszego.
  P.S.Najbardziej uwielbiam notki o królewskich ślubach,brk na wesoło i biżuteria królewska.

  OdpowiedzUsuń
 6. To już 3 lata? Ale szybko to zleciało. Oczywiście gratuluję i życzę wytrwałości w dalszym prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :) I aby nigdy nie zabrakło ci weny, a rodzina królewska dostarczała samych pozytywnych wydarzeń do relacjonowania :)

  OdpowiedzUsuń