London Marathon!

www.dailymail.co.uk

50 000 ludzi, w tym znane osoby rozpoczęły rano maraton w Londynie! Książę i księżna Cambridge oraz książę Harry rozpoczęli oficjalnie start by następnie machać i wspierać wszystkich biegnących :)

www.twitter.com
www.twitter.com

Oglądałam cały czas relację na żywo na kanale BBC One i ilość tych ludzi zrobiła na mnie OGROMNE wrażenie! Coś niesamowitego! Tym bardziej cieszy fakt, że królewskie trio się tam pojawiło i wspierało wszystkich biegaczy. 


www.twitter.com
www.twitter.com
Joanna Walker: www.twitter.com


W trakcie maratonu Catherine, William i Harry dawali wodę biegaczom, by na koniec wręczać wszystkim medale.


www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

6 komentarzy

 1. Szczególnie podoba mi się jak książęce trio nie tylko macha, klaszcze,ale przybija piątki, pozuje do zdjęć,dmucha w trąbki. czy rozdaje wodę. Piękne.Wydaje mi się ,że ten maraton zjednoczył ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno zjednoczył :) Oglądałam wypowiedzi biegaczy i relację z całego maratonu i mimo długiego czasu przyjemnie się to obserwowało. Niektórzy mieli też dziwne stroje (gość z pralką na plecach, ludzie w samochodziku albo wyglądający jak smerfetka! Jak im nie było w tym ciężej i gorąco to ja nie wiem, ale podziwiam za chęci :)

   Usuń
 2. To prawda, ludzi była masa, szczególnie podczas ujęć z lotu ptaka było to widać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że wzięli udział w tym wydarzeniu i wspierali ludzi, chociaż ochrona pewnie nie miała lekko ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że żadne z nich nie biegło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak jak napisane jest powyżej, szkoda że nikt z rodziny królewskiej nie wziął udziału w biegu, ale i tak bardzo fajnie że się tam pojawili i wspierali biegaczy :)

  OdpowiedzUsuń