Promocja kampanii Heads Together na pełnych obrotach! + 91 urodziny królowej.

www.dailymail.co.uk

Cóż za dzień pełen niespodzianek! Najpierw opublikowano film z udziałem księcia i księżnej Cambridge oraz księcia Harry'ego, w którym rozmawiają o problemach zdrowia psychicznego (rodzicielstwie, żałobie, dzieciństwie itd.) by kilka godzin później dowiedzieć się, że para książęca przyjechała do studia BBC One Radio!Przyjście Catherine i Williama do studia była niespodzianką dla DJ Adele Roberts, która będzie uczestniczyć w niedzielnym maratonie w Londynie. 
W trakcie rozmowy para książęca zdradziła parę szczegółów z życia prywatnego:
 • Ostatni raz byli na koncercie Coldplay na stadionie Wembley, gdzie księżna przyznała, że bardzo trudno jest być nierozpoznanym.
 • Jako rodzice, w telewizji oglądają głównie bajki dla dzieci. William: ,,Musisz udawać, że naprawdę jesteś zainteresowany, ponieważ dzieci się złoszczą kiedy nie oglądasz uważnie". Mały książę lubi Strażaka Sama i Peppę Pig, którą prawdopodobnie wkrótce zacznie oglądać Charlotte. Jeśli para książęca ma tylko czas dla siebie to oglądają ,,Homeland" i ,,Game Of Thrones".
 • Co kupić królowej, która ma wszystko? William:,,Trudno wiedzieć co dać królowej na 91 urodziny. Próbowaliśmy robić różne rzeczy sami, ale teraz kiedy są prawnuki, to one coś przygotowują. Nie ma znaczenia jak to wygląda, bo i tak zawsze jest dobrze".
 • Jedzenie na wynos? TAK! Catherine: ,,Curry, zdecydowanie!" Dodała, że ktoś przeważnie idzie odebrać osobiście, ponieważ ciężko jest przekonać kierowców do wysiadania w Pałacu Kensington.
Ponadto książę i księżna mieli okazję poprowadzić listę przebojów w BBC One:


Poniżej filmik promujący rozmawianie o swoich problemach, w której ,,królewskie trio" rozmawia szczerze o wielu tematach związanych ze zdrowiem psychicznym na rzecz kampanii Heads Together:


* * * * *
www.dailymail.co.uk

Monarchini obchodzi dzisiaj swoje 91 urodziny! W przeciwieństwie do zeszłego roku, tym razem królowa spędziła je w zaciszu domowym oraz uczestnicząc w wyścigach konnych z córką księżniczką Anną w Newbury.

4 komentarze

 1. Kate ,William i Harry umieją robić piękne niespodzianki.Pełen podziw za ich zaangażowanie w promocję maratonu a przy okazji kwestii zdrowia psychicznego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba przyznać, że tak reklamują Heads Together, że chyba wiedzą o tym już prawie wszyscy w Anglii ;)

   Usuń
 2. Dokładnie :) jestem zachwycona i dumna z nich, że aż tak się w to angażują, na pewno się wszystko uda i trzymam za nich kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że żadne z nich nie biegło w Maratonie. Harry chociaż mógł.

  OdpowiedzUsuń