Royal Ascot - dzień II i III + więcej.

www.zimbio.com

Dzisiaj odbył się 3 dzień Royal Ascot na którym nie mogło zabraknąć monarchini i jej rodziny. Na dzisiejszych wyścigach byli obecni: książę Andrzej, księżniczka Anna z mężem, księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenia, hrabia i hrabina Wessex oraz Zara Tindall z mężem. Niestety brakło księcia Filipa, który 2 dni temu w nocy trafił do szpitala z powodu infekcji. Dzisiaj został wypuszczony do domu, z czego był na pewno bardzo zadowolony.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Wczoraj odbyło się oficjalnie otwarcie nowej sesji Parlamentu, choć w tym roku odbyło się ono zupełnie inaczej niż dotychczas. Mianowicie z powodu obchodów Trooping the Colour oraz niepewnej sytuacji politycznej w Anglii (ostatnie wybory), zrezygnowano z oficjalnej procesji królowej, a sama monarchini nie była ubrana w uroczystą suknię i koronę.

www.zimbio.com
www.zimbio.com

W swoim przemówieniu Elżbieta II wspomniała o zaplanowanej wizycie hiszpańskiej pary królewskiej, która odbędzie się w lipcu oraz oczywiście o planach i warunkach Wielkiej Brytanii przy opuszczaniu Unii Europejskiej.

Księżna Gloucester i księżna Michael z Kentu / www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Po ceremonii monarchini wróciła do Zamku Windsor, by następnie udać się na 2 dzień wyścigów konnych w Ascot. Towarzyszyli jej: książę Karol z księżną Camillą, hrabia i hrabina Wessex, księżniczka Anna, książę i księżna Gloucester oraz książę i księżna Michael z Kentu.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj księżniczka Beatrice i Eugenia uczestniczyły w V&A Summer Party w Londynie.

3 komentarze

  1. Muszę przyznać, że ostatnio Beatrice i Eugenia mają coraz lepsze stylizacje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przybrały na wadze czy takie były ?

    OdpowiedzUsuń