Jutrzejsze Trooping the Colour.

Zdjęcie z zeszłego roku :)

Jutro odbędą się oficjalne obchody urodzin królowej (Trooping the Colour) w Londynie na które będę miała przyjemność pojechać! Oczywiście mam na myśli samo stanie wzdłuż The Mall, gdzie przejeżdżać będzie Rodzina Królewska. O 13:00 (ang. czasu) ma być przelot samolotów, który BRK będzie jak co roku oglądać z balkonu Pałacu Buckingham.

Bilety na pociąg kupiłam już 3 miesiące temu, aparat ma naładowaną baterię, a pogoda ma być piękna (28 stopni!) co jest dość rzadkie w Anglii :)
Ja pomału ładuję ,,swoje baterie" po ostatnich przeżyciach...i wrócę do Was w niedzielę lub poniedziałek z opisem i zdjęciami jutrzejszego dnia. Boję się jedynie o bezpieczeństwo po ostatnich sytuacjach w Londynie, ale mam nadzieję, że nic się nie stanie.....
Trzymajcie kciuki żebym stała w dobrym miejscu do robienia zdjęć, a w miarę możliwości wrzucę coś od razu na bloga, choć w zeszłym roku było ciężko (słaby Internet lub przeciążona sieć).

Do zobaczenia!

Agnieszka.

3 komentarze

 1. Zazdroszczę, ale i tak trzymam kciuki, by wszystko poszło zgodnie z planem. Postaraj się teraz o same dobre wspomnienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszko! Bardzo się cieszę, że już troszkę lepiej się czujesz :-)
  Tęskniłam za Tobą. Powodzenia na Trooping :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę miłych wrażeń, świetnej pogody, wspaniałych ujęć i na przyszłość cennych wspomnień :)

  OdpowiedzUsuń