Zwiastun drugiego sezonu serialu ,,The Crown"!

By Netflix

Dzisiaj pojawił się zwiastun 2 sezonu serialu ,,The Crown", który pojawi się na platformie Netflix już 8 grudnia! Odcinków łącznie będzie 10 i jest to ostatni sezon w którym Claire Foy będzie grała królową, zanim zastąpi ją Olivia Colman. Powodem jest oczywiście wiek aktorek, ponieważ następny sezon pokazuje już starszą Elżbietę II.


Nowy sezon obejmie okres między 1956 a 1964 rokiem, w którym oskarżono księcia Filipa o romanse z kobietami, takimi jak aktorka Pat Kirkwood i osobowość telewizyjna Katie Boyle. Oprócz tego poznamy nowego ukochanego księżniczki Małgorzaty czyli hrabiego Snowdon (Antony Armstrong-Jones) oraz ich rozwijający się romans, zakończony ślubem, a potem posiadaniem dwójki dzieci.

Całe szczęście, że od niedawna jestem stałą posiadaczką konta na Netflix'ie i w końcu będę mogła być na bieżąco z serialem :) Kto z Was będzie oglądał?

6 komentarzy

 1. W poprzednim tygodniu zaczełam ogladac 1 sezon :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jak pokażą delikatną sprawę romansów Filipa,gdy para obchodzi w tym roku 70 lat małżeństwa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy w wolnej chwili mogę liczyć na krótki komentarz dotyczący domniemanej afery wokół wyprowadzania pieniędzy do rajów podatkowych przez miłościwie panującą Elżbietę?

  OdpowiedzUsuń
 4. też czekam już bardzo na 2 sezon :) Pierwszy obejrzałam w jeden weekend u teściów, ale teraz już mam netflix w domu więc będę na bieżąco :)

  OdpowiedzUsuń