Nowe zdjęcie rodziny z Cambridge!

Chris Jackson / www.twitter.com

Pałac Kensington opublikował dzisiaj zdjęcie księcia i księżnej Cambridge z dziećmi, które wykonał Chris Jackson. Niestety nie napiszę, że jest ono piękne, bo uważam, że retusz zdjęcia (zwłaszcza Catherine) jest tak ogromny, że wygląda to bardzo nienaturalnie. Dziwię się, że w ogóle chcieli to opublikować po tak widocznych zmianach, ale to moje zdanie.
Fotografia ta będzie jednocześnie odpowiedzią na wysłane świąteczne kartki i listy.

Przy okazji podano do informacji, że od stycznia 2018 roku księżniczka Charlotte będzie chodziła do przedszkola! W związku z tym para książęca wybrała najbliżej położone Pałacu Kensington Willcocks Nursery School, do którego prawdopodobnie księżniczka będzie chodziła tylko na kilka godzin rano.

www.twitter.com/ClarenceHouse

Clarence House opublikował dzisiaj jak będzie wyglądała kartka od księcia Walii i księżnej Kornwalii. Niestety nie jestem pewna czy będzie wysyłana od nich tylko do wybranych ludzi/organizacji czy do wszystkich, którzy napiszą życzenia świąteczne? Przeważnie takie kartki dla sympatyków BRK były wysyłane inne, bo już tylko z samymi podziękowaniami. 
Zdjęcie pary książęcej zostało zrobione przez Hugo Burnand podczas prywatnych obchodów 70 urodzin księżnej Kornwalii w Highgrove.

A Wy będziecie wysyłać listy/kartki z życzeniami do Rodziny Królewskiej? Jeśli tak to do kogo? Ja już mam przygotowane i będę wysyłać w środę lub w czwartek :)

6 komentarzy

 1. Też mnie nie zachwyciła ta fotografia w tym roku, może byłaby ładna gdyby nie ten retusz... Dwa lata temu opublikowali znacznie ładniejszą.
  Kartka Karola i Camilli znacznie ładniejsza, choć nie tak bardzo jak to zdjęcie ze Szkocji z zeszłego roku. Wątpię, by była odsyłana w odpowiedzi na listy od fanów, raczej wybiorą inne zdjęcie (swoją drogą, ciekawe jakie?)
  A co do listów, to część już wysłałam, a resztę planuję wysłać w najbliższym czasie

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie koszmarny retusz - Kate wygląda jakby nie miała prawej ręki (wiem, że obejmuje Williama, ale na pierwszy rzut oka wygląda jakby jej ucieli;) Teraz czekam na kartkę Harry'ego i Meghan ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudno uwierzyć,że Charlotte idzie już do przedszkola :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mała księżniczka jest przeurocza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mimo sympatii do tej rk i innych rk z europy jestem zawiedziona kartkami świątecznymi w tym roku, Szwedzi i Norwegowie akcentują święta i to dla mnie jest miłe i wiem, że to z okazji świąt BN a nie prawie oficjalny portret, Kate ani nie ma ręki - nienaturalnie i dziwnie to wygląda ani swoich rysów twarzy, w Belgi - kartka czarno-biała jakby z pogrzebu a w Luksemburgu lato - czy oni stracili wyczucie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi sie to zdjecie. Przez ten retusz az oczy bola :/.

  OdpowiedzUsuń