Przemówienie królowej + BRK w drodze do Kościoła.

Królowa ma aktualne zdjęcia swojej rodziny :) / www.zimbio.com

Jak co roku, królowa Elżbieta II z okazji świąt Bożego Narodzenia nagrywa swoje przemówienie, w którym wspomina co działo się w danym roku, co będzie w następnym (jak np. narodziny nowego członka rodziny) oraz składa wszystkim poddanym życzenia. Przyznam szczerze, że to przemówienie bardzo mi się podoba, a wrzucone w trakcie mowy filmiki z wyjść monarchini czy innych członków rodziny wyszło bardzo naturalnie i ciekawie.

Zobaczcie tegoroczne przemówienie Królowej:

 
  
Rodzina Królewska spędza zawsze Święta w Sandringham. 25-go grudnia idą wspólnie na Nabożeństwo, dzięki czemu jest to kolejna okazja do zobaczenia ich wszystkich w jednym miejscu. W tym roku dołączyła także Meghan Markle, która ewidentnie nie mogła się odkleić od księcia Harry'ego :)

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
 
A jaki będzie ten przyszły rok? Dla Rodziny Królewskiej będzie on na pewno ciekawy. Narodziny trzeciego dziecka księcia i księżnej Cambridge w kwietniu, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle w maju, kolejne zagraniczne wizyty oraz wiele wiele innych.
Dla mnie osobiście był to najgorszy rok w życiu rodzinnym, dlatego mam nadzieję, że ten 2018 będzie łaskawszy i spotkają mnie tylko dobre rzeczy i nie stracę już nikogo bliskiego. Wam wszystkim życzę przede wszystkim szczęścia, zadowolenia i samych dobrych chwil :)

* Wybaczcie za ciszę na blogu w trakcie Świąt, ale przyleciałam do Polski i nie miałam nawet czasu włączyć na spokojnie laptopa. Ciągle coś było do zrobienia albo spędzałam po prostu czas z rodziną i znajomymi :)

5 komentarzy

 1. Najważniejsze,żeby odpocząć w święta w Polsce.Do mnie przyjechała rodzina z dziećmi z Anglii i czasami nie było czas zjeść:)
  W Nowym Roku życzę ci dużo szczęścia,zdrowia,spokoju,odpoczynku i żeby był lepszy od poprzedniego: )
  Przemówienie królowej bardzo rodzine i takie ciepłe.
  Nie tylko ja zauważyłam zachowanie Meghan :)Jest w końcu Amerykanką i aktorką,ale jak rozpocznie przygotowania do roli księżnej,to ją oduczą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* To prawda. Ostatni raz byłam w Polsce w czerwcu, więc chce się nadrobić spotkania ze wszystkimi i dzień za dniem zleciał. Tobie również życzę wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. By był jeszcze lepszy niż 2017! :)

   Usuń
 2. Samych cudownych i szczęśliwych chwil, sukcesów, szczęścia, zdrowia i miłości w 2018 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję :) Tobie również życzę szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia i samych radosnych chwil :)

   Usuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, sukcesów na blogu i w pracy, a przede wszystkim zdrowia-ono jest najważniejsze. Mam też nadzieję, że przyszły rok będzie dla nas wszystkich łaskawszy w negatywne wydarzenia, a może też bogatszy w pozytywne? Niedługo już się przekonamy.

  OdpowiedzUsuń