Jack Brooksbank - kim jest przyszły mąż księżniczki Eugenie?

www.pinterest.com

Jack Brooksbank, przyszły mąż księżniczki Eugenie urodził się w 1986 roku. Jego mama Nicola jest księgową, a ojciec George jest dyrektorem firmy. Ma także brata Thomasa. 
Jack uczył się w prywatnej szkole w Stowe w Buckinghamshire, ale po jej ukończeniu nie zdecydował się pójść na Uniwersytet. Zamiast tego wybrał pracę w pubie Admiral Codrington w Chelsea, by następnie przez trzy lata pracować w Markham Inn. Jack pracował również jako manager klubu nocnego ,,Mahiki"w Londynie (jedno z ulubionych miejsc księcia Williama i księcia Harry'ego, gdzie często była widziana także Catherine Middleton).


Embed from Getty Images
 
Embed from Getty Images

Obecnie Jack jest handlarzem win oraz ambasadorem marki tequili Casamigos, założonej przez m.in. George'a Clooneya. Mówiąc o swojej karierze, powiedział kiedyś ,,Chcę stworzyć sieć pubów. To było moje marzenie odkąd skończyłem 18 lat. Mam miłe wspomnienia z niedzielnych pieczeni w pubach, ogniem w kominku i to jest coś, co chcę odtworzyć".

Jack brał już udział w królewskich wydarzeniach. W zeszłym roku był obecny na Royal Ascot, a także podczas corocznego Chelsea Flower Show w Londynie. Z rodzicami Eugenie (księciem i księżną Yorku) ma bardzo dobre kontakty, jest przez nich lubiany, a można nawet powiedzieć, że uwielbiany! Mając wspólnych znajomych wraz z Eugenie często wyjeżdżają do ośrodka narciarskiego w Verbier, gdzie poznali się w 2010 roku. To właśnie tam książę Andrzej i księżna Sarah postanowili wspólnie kupić dom (warty aż 13 milionów funtów!) aby cała najbliższa rodzina i przyjaciele mogli korzystać z niego do woli.

Para spędzała ze sobą każdą chwilę, mimo tego, że księżniczka Eugenie wyjechała na kilka lat do Nowego Jorku i dzieliło ich aż 7 godzin różnicy czasu (Jack został w Anglii). Podobno rozmawiali wtedy non stop na Skype i w miarę możliwości jedno przylatywało do drugiego. Po powrocie księżniczki do Anglii w 2016 roku wszystko wróciło do normy. Trzeba przyznać, że taka rozłąka nie jest łatwa, a mimo to ich uczucie przetrwało i doczekaliśmy się zaręczyn. Bardzo jestem ciekawa terminu ślubu i myślę, że będzie to piękna uroczystość :) 

* Mam nadzieję, że wystarczy Wam taka ilość informacji na jego temat, bo przyznam szczerze, że dość ciężko było znaleźć coś więcej :(

18 komentarzy

 1. Dzięki za informacje na jego temat.Wygląda na sympatycznego,a przede wszystkim na zakochanego po uszy w Eugenii.Tworzą piękną parę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo dziękuję :)
  Gdybys ewentualnie znalazla skad pochodzi? z Londynu?
  I tak obok - moze udaloby Ci sie zdobyc wiecej informacji o tym wspolnym domu - kiedy go kupili, jakies fotki....
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znalazłam informacji skąd pochodzi, bo szukałam.
   Mogę napisać notkę o tym domu, bo widziano tam rodzinę ,,Yorków" wielokrotnie.

   Usuń
 3. Super notka Agnieszko :)
  Mam pytanie ponieważ wysłałam list do ksiezniczki Eugenie z okazji zareczyn a nigdy nie wysylalam listu do ksiezniczek Yorku ;) Orientujesz się moze jaki jest czas oczekiwania na taki list oraz czy jest szansa że wyślą zdiecie z sesji z pałacu Buckingham ? :);):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie wysyłałam do nich kartki, ale na Twitterze widziałam, że przeważnie odpisują w postaci listu (jak u Królowej). Może z okazji zaręczyn zrobią to co Pałac Kensington i będą wysyłać kartki? Oby tak było! Jeśli dostaniecie to się pochwalcie :)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :);)

   Usuń
 4. Świetny post myślę że po ślubie z księżniczką wypłynie o Jacku więcej informacji w końcu stanie się członkiem rodziny królewskiej
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post Agnieszko :)
  Czy mogłabyś stworzyć notkę o ksieżnice Eugenie np.gdzie studiowała jaki kierunek,jakie ma za i zainteresowania i tym podobne ciekawostki ? Będę bardzo wdzięczna :) ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post, właściwie to dziwne, że tak niewiele o nim wiadomo, zwłaszcza teraz, po zaręczynach

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa notatka, gdzieś znalazłam informacje, że obchodzi urodziny 3 maja (tak jak synowa księżniczki Anny ) ;)
  Wczoraj wysłałam kartkę, liczę na odpowiedź od przyszłych nowożeńców.
  Także chętnie poczytam post o domku ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Agnieszko a ty wysyłasz list do Eugenie ? :) ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie kupiłam jeszcze, ale może jutro znajdę jakąś ładną kartkę to wyślę w poniedziałek. Zobaczę ;)

   Usuń
  2. To fajnie :)

   Usuń
 9. Po ogłoszeniu zaręczyn czytałam, że mają wspólnego przodka.

  OdpowiedzUsuń
 10. Był nim żyjący w XIX wieku drugi hrabia Leicester. Takie koneksje potrafią zaskoczyć. Zdziwilibyście się na przykład, jak wielu Polaków jest potomkami Augusta II Mocnego.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajny post i do siebie pasują widać, że się kochają.

  OdpowiedzUsuń