Odpowiedź od księcia Harry'ego i Meghan Markle + więcej.

Kartka z Pałacu Kensington / Zdjęcie autorstwa Karwai Tang
Dzisiaj otrzymałam pierwszą odpowiedź na wysłane kartki świąteczne do Rodziny Królewskiej. Kiedy zobaczyłam na kopercie Kensington Palace czułam, że w środku będzie czekać zdjęcie księcia Harry'ego z Meghan Markle i nie myliłam się! :)


Czekam jeszcze na odpowiedź od księcia i księżnej Cambridge, królowej oraz księcia Walii i księżnej Kornwalii.

Embed from Getty Images   
Embed from Getty Images

Dzisiaj książę Harry i Meghan Markle odbyli swoje drugie, oficjalne wyjście. Tym razem odwiedzili radio Reprezent w dzielnicy Brixton w Londynie, które prowadzi od 10 lat program szkoleniowy dla młodych ludzi aby mogli się rozwijać i zbierać doświadczenie.
Meghan i Harry dowiedzieli się więcej o ich pracy, poznali obecnych wolontariuszy, prezenterów i DJ-ów, którzy prowadzą własne wieczory klubowe i produkują własną muzykę. Co ciekawe, to książę i Meghan sami zaproponowali to spotkanie, ponieważ chcieli osobiście zobaczyć radio i spotkać się z jego założycielem i pracownikami.


Meghan wzbudzała dzisiaj ogromne zainteresowanie wśród tłumu ludzi. Widać było, że jest zestresowana, chciała być bardzo blisko księcia i koniecznie trzymać go za rękę. Coś czuję, że doradcy królewscy będą nad tym wkrótce pracować aby się pilnowała i nie trzymała się tak kurczowo Harry'ego :)

5 komentarzy

 1. Ładne zdjęcie wybrali, Meghan wygląda na nim ślicznie :) Ale tak sobie myślę, że życie jest nie fair - Meghan jest starsza ode mnie o 10 lat a na zdjęciach wygląda na młodszą niż ja :/ trzeba przyznać, że babka trzyma się lepiej niż Rozenek ;)
  A co tego, że Meghan wygląda na zdenerwowaną - ja myślę, że ona po prostu jest tym wszystkim przerażona. Niezależna i silna to ona była żeby się lepiej sprzedawać jako aktorka, mam wrażenie, że w rzeczywistości jest bardziej nieśmiała i onieśmielona całą sytuacją :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie też mam takie wrażenie.Tylko przed kamerami na sesji zaręczynowej czuła się wspaniale,bo przypominało jej to pewnie czerwony dywan.Ale przy tłumach trochę panikuje.Przytłacza ją ta szczera popularność,to,że Brytyjczycy chcą ją poznać,nie dlatego,że grała w jakimś serialu,ale dlatego,że zostanie żoną jego ukochanego księcia.Pewnie rolę odgrywa też nowa kultura i nie dziwię się,że kładą taki nacisk na wyjścia przedślubne.Meg musi się oswoić.
  Chyba jeszcze nie miała lekcji z etykiety :)To trzymanie za rękę jest urocze,ale po raz trzeci pod rząd wysyła raczej sygnał,że jest przerażona.Co jednak może być uznana na luźnym wyjściu w terenie,to przecież jednak nie będzie mogła tak robić u boku Królowej np. na Tropping the Colour.Musi się przyzwyczaić,że nie zawsze Harry będzie na wyciągnięcie ręki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że ona jest bardziej przerażona popełnieniem jakiegoś błędu. Na niektórych filmikach czy zdjęciach widać, że w towarzystwie ludzi jest bardziej rozluźniona. To prawda, ma jeszcze sporo nauki i musi się przyzwyczaić do pewnych sytuacji, a przede wszystkim jak sobie radzić w chwili kiedy Harry jest zajęty jakąś rozmową, bo ona nie wie czy ma stanąć czy odsunąć się, wtedy widać to zakłopotanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też to zauważyłam i wydaje mi się to trochę dziwne, że na ich pierwszym wyjściu jakoś nie było po niej widać zdenerwowania, a teraz owszem. Chyba że ja jakoś nie zauważyłam. Rzeczywiście, Meghan będzie musiała się jeszcze wielu rzeczy nauczyć...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale trzeba uczciwie przyznać, że robi dużo większe wrażenie od Kate o o niebo lepszy gust ma , absolutna klasa ( kanadyjscy projektanci ). Tak trzymaj Meghan.

  OdpowiedzUsuń