Książę Harry w Newcastle + więcej.

www.zimbio.com

Książę Harry wziął dzisiaj udział w spotkaniu z organizacją Walking With the Wounded w Necastle w ramach kampanii Heads Together. WWW współpracuje z lokalną radą i policją na temat projektów, które mają na celu zapewnienie wsparcia psychicznego np. byłym żołnierzom.

Następnie książę udał się na trening biegaczy (Team Heads Together) w Quayside, gdzie miał okazję poznać byłych olimpijczyków: Steve'a Crama i Jonathana Edwardsa.

www.zimbio.com

Swoją wizytę zakończył z Virgin Money Head Quarters - jednym z oficjalnych partnerów Heads Together, gdzie poznał pracowników, biegaczy i przedstawicieli 8 innych partnerów kampanii. Harry dowiedział się w jaki sposób pozyskano środki finansowe oraz podnoszono świadomość na temat zdrowia psychicznego. Nie zabrakło oczywiście przemowy księcia:


* * * * *

www.royal.uk

Książę Filip odwiedził fabrykę Vantage Power, która produkuje elektryczne i hybrydowe autobusy miejskie w Greenford. Ich celem jest ograniczenie emisji spalin o 90% i zmniejszenie zużycia paliwa w autobusach o 40%.

www.royal.uk

Królowa wręczyła dzisiaj złoty medal pani Gilliam Allnutt, która jest poetką. Medal ten został po raz pierwszy wręczony przez króla Jerzego V w 1933 roku, a przyznawany jest za wybitne osiągnięcia w poezji.

* * * * *
www.royal.uk

Hrabina Wessex i książę Kentu uczestniczyli wczoraj w wieczornej gali ,,The Girls". Musical ten powstał na podstawie prawdziwej historii ,,Dziewczyn z kalendarza", które pozowały nago aby zebrać dużo pieniędzy na fundację walczącą z białaczką.
Sophie poznała osobiście 4 ,,oryginalne" panie z kalendarza :)


www.twitter.com

Kilka dni temu hrabia i hrabina Wessex z dziećmi zostali zauważeni w Verbier w Szwajcarii na stokach narciarskich. A dopiero co pisałam o nartach w rodzinie królewskiej :)

3 komentarze

 1. Harry jest taki przystojny, meghan ma szczescie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to jakaś zasada,żeby wszystkie panie na czarno,czy po prostu tak wypadło? Sukienka Sophie pięknie i delikatnie akcentuje jej ramiona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się nad tym zastanawiałam czy to przypadek czy nie. Niestety nie wiem jak było naprawdę :)

   Usuń