Księżniczka Eugenie pokazała swojego synka i podała jego imiona + książę Filip w szpitalu.

 

Instagram księżniczki Eugenie
Instagram księżniczki Eugenie.
 

August Philip Hawke Brooksbank - tak nazywa się synek księżniczki Eugenie i Jack'a Brooksbank! Te niezwykłe imiona nie są przypadkowe, bo zostały wybrane przez nich ku pamięci pradziadków synka :)


Instagram księżniczki Eugenie.

Instagram księżniczki Eugenie.

Zdjęcia zostały wykonane przez położną, a Eugenie sama na swoim koncie na Instagramie podzieliła się ze światem swoim synkiem oraz poinformowała o wyborze imion.

Chyba nie muszę nawet dodawać jak bardzo są szczęśliwi, bo widać to na powyższych zdjęciach :)

* * * * * * *

Embed from Getty Images


Książę Filip od wtorku znajduje się w szpitalu w Londynie. Wg oświadczenia z Pałacu książę został przyjęty w zeszły wtorek jako środek zapobiegawczy po złym samopoczuciu i pozostanie w szpitalu przez weekend i następny tydzień na obserwację i odpoczynek. 

Nie podano żadnych szczegółów dotyczących stanu księcia, chociaż urzędnicy królewscy potwierdzili, że nie jest on powiązany z koronawirusem.

Dzisiaj odwiedził go książę Walii co spowodowało falę niepokoju wśród wszystkich, ponieważ książę Karol musiał pokonać 3-godzinną podróż do Londynu z Gloucestershire aby zobaczyć ojca. Z tego powodu spekuluje się więc, że stan zdrowia księcia Filipa jest gorszy niż podają je oficjalne informacje z Pałacu.

3 komentarze

  1. Martwię się o stan zdrowia Filipa.
    Wybór imion nie do przewidzenia, a choć oryginalne sięgają głęboko w przeszłość. Oczywiście najbardziej cieszy mnie uhonorowanie księcia Edynburga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Imiona są dosyć interesujące. Osobiście obstawiałam James Arthur Philip!😀

    OdpowiedzUsuń