Książę Harry na spotkaniu Invictus Games / Książę Karol i Camilla w Ballater.

www.dailymail.co.uk
Wczoraj książę Harry dołączył do organizatorów na inauguracyjnym spotkaniu Invictus Games, gdzie ogłoszono 130-osobowy zespół, który we wrześniu będzie reprezentował Wielką Brytanię.
Harry podczas przemówienia musiał walczyć z wiatrem, który zwiał mu kartkę z mównicy, a podnosząc ją z ziemi powiedział: ,,Nie wieje z lewej strony, dziękuję" ;)
www.dailymail.co.uk
Harry: ,,Są psy, wózki inwalidzkie, samochody wysokiej klasy i tatuaże - mamy tu wszystko. To mogą być tylko gry Invictus. Chłopaki i dziewczęta życzę wam wszystkiego najlepszego i szczęścia w ostatnich tygodniach treningu. Mamy jeszcze cztery tygodnie, dlatego upewnijmy się, że jesteśmy w stanie pokonać każdego i przynieść jak najwięcej medali jak to tylko możliwe". Książę podziękował także publiczności i mediom za wsparcie.* * * * *

Karol z Camillą tradycyjnie jak co roku, spędzają letnie miesiące w Szkocji w ich domu w Birkhall Aberdeenshire, który znajduje się blisko Balmoral.
Dzisiaj książę i księżna pojawili się w Ballater na Highlands Games. Towarzyszyła im córka Camilii - Laura Lopes wraz z dziećmi: Elizą, która była druhenką na ślubie Kate i Williama, a także bliźniaki Gus i Luis.
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Książę Walii i księżna Kornwalii oglądali rzucanie młotem oraz paradę przygotowaną przez mieszkańców Ballater. Spróbowali także ich lokalnej whisky oraz tradycyjnie rozmawiali z przybyłymi gośćmi.

4 komentarze

 1. podobał mi się ten komentarz Harry'ego, gdy mu ta karta poleciała ;) Windsorowie zawsze umieją zamienić wszystko w żart.

  OdpowiedzUsuń
 2. kto jest waszymi ulubionymi osobami w BRK? ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężkie pytanie ;)
   Moje zainteresowanie BRK zaczęło się od księżnej Diany, a potem Królowej, ale obecnie nie mam najbardziej ulubionej. Każdy z nich jest inny, choć jednych lubię bardziej, a innych trochę mniej :)

   Usuń
 3. Superb, what a website it is! This blog presents useful facts to us, keep it
  up.

  Take a look at my blog Boom Beach hack tool

  OdpowiedzUsuń