Książę Karol w Halkirk / Rodzina Królewska na Festiwalu British Eventing w Gatcombe Park.

www.dailymail.co.uk
Książę Karol weterynarzem? Odwiedzając 2 dni temu North Highland College w Halkirk bardzo wczuł się w rolę lekarza, kiedy osłuchiwał pieska wraz z młodymi studentkami. 
Uczelnia ta ma obecnie około 8000 studentów, która specjalizuje się przede wszystkim w kursach weterynaryjnych i myślistwa.
www.dailymail.co.uk
* * * * *
Tymczasem od dwóch dni Zara uczestniczy w wyścigach konnych. Najpierw zauważono ją na Ladies Day w Glorious Goodwood, gdzie rozmawiała m.in. z Tomem Hanks'em :)
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Następnego dnia na Festiwalu of British Eventing w Gatcombe Park pojawiła się wraz z rodzicami, mężem i ich córeczką Mią. 
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Razem z nimi była również Autumn Phillips i Peter z córkami: Savannah i Isla, a także dzieci księcia Edwarda: Louise i James.
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
I znowu cieszy mnie fakt, że możemy zobaczyć tak licznie rodzinę królewską w jednym miejscu z dziećmi :)
Jutro BRK będzie obchodziła 100 rocznicę I Wojny Światowej w różnych częściach Anglii lub Belgii. Wszystkie informacje, zdjęcia i filmy pojawią się jutro wieczorem :-)

7 komentarzy

 1. Które to są dzieci petera i Autumm?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ostatnim zdjęciu trzymają je na rękach :)

   Usuń
  2. śliczne dziewczynki! :)

   Usuń
 2. Zara się roztyła po ciąży, strasznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że ostatnie zdjęcie z wyścigów jest po prostu dość niefortunne. Nie wspominając o stroju. Tym bardziej, że na wcześniejszym z tego dnia wygląda bardzo dobrze.

   Usuń
  2. wydaje mi się, że Zara nigdy nie należała do bardzo szczupłych osób, jak np Kate, zawsze była trochę przy kości, ale wydaje mi się, że jej to akurat pasuje ;)

   Usuń
 3. To prawda :) Zara nigdy szczuplutka nie była ;)

  OdpowiedzUsuń