Księżna Cambridge w Fostering Network.

www.dailymail.co.uk

Dziś kolejna wizyta księżnej Cambridge - tym razem udała się na spotkanie z organizacją charytatywną Fostering Network, która ma na celu promowanie i wsparcie adopcji dzieci.
 
www.dailymail.co.uk

,,Sweetie pie, I love your hair!" :) / www.zimbio.com

Catherine spotkała się z opiekunami zastępczymi oraz ich dziećmi aby posłuchać ich niezwykłych historii.
Po rozmowach ze wszystkimi przy herbacie i ciasteczkach księżna dostała prezent - pudełko w którym znajdowała się książka z opowiadaniami i wierszami napisanymi przez dzieci i byłych wychowanków.

www.zimbio.com

Wychodząc księżna podziękowała wszystkim za spotkanie i możliwość usłyszenia ich opowieści.

 

11 komentarzy

 1. Słodka jest fotka z tą małą dziewczynką.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona jest straszna. Widać, że nadmiernie gestykuluje.
  Sukienka jest ewidentnie za duża.

  OdpowiedzUsuń
 3. 31 stycznia 2015r Elżbieta II - królowa dyplomacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawy dokument, ale nie znalazłam informacji na jakim kanale i o której on będzie? :(

   Usuń
 4. O 17 00 polsat cafe na telemagazyn.pl widzialam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, info znajduje się już w zakładce Rodzina Królewska w TV :)

   Usuń
 5. moim zdaniem Kate wygląda o wiele lepiej w żywych kolorach, niż w takich ciemnych.

  OdpowiedzUsuń
 6. CRESSIDA BONAS NOWĄ TWARZĄ MULBERRY


  Członkowie Rodziny Królewskiej mają tak dużą siłę rażenia, że wystarczy dosłownie otrzeć się o ich towarzystwo, by odnieść sukces. Przykład? Cressida Bonas, która jakiś czas temu nazywana była dziewczyną księcia Harry’ego, a teraz została nową twarzą Mulberry.
  Cressida Bonas stała się rozpoznawalna dzięki swojemu związkowi z księciem Harrym, ale dopiero po rozstaniu jej kariera nabrała tempa. To za sprawą dość klasycznego scenariusza, w sytuacji kiedy ambitna dziewczyna chce wspiąć się na barkach znanego chłopaka. W przypadku członka Rodziny Królewskiej plan ten jest o tyle trudniejszy, że każdy ruch księcia jest monitorowany i analizowany. On nie może pozwolić sobie na młodzieńczy wybryk (książę Harry do dziś pokutuje za błędy młodości), czy chwile słabości. W takim związku książę hamuje drogę do sławy, ograniczając wyjścia na czerwony dywan. Ale za to daje zainteresowanie mediów, które niekoniecznie kończy się wraz z rozstaniem.

  Tak jest w przypadku Cressidy Bonas. Jej kariera po zerwaniu z księciem nabrała zawrotnego tempa. Modelka regularnie jest zapraszana na bankiety i imprezy z udziałem gwiazd. Dzięki temu ma szansę przejść się czerwonym dywanem i stanąć na ściance. Jeśli mówimy o profitach zawodowych, to nie można takiej sytuacji bagatelizować. Często taka forma zaistnienia w środowisku owocuje lukratywnymi kontraktami. Tu znowu można podać przykład byłej dziewczyny księcia Harry’ego, która podobno znana jest ze swojej słabości do branżowych imprez i paparazzi.

  Cressida Bonas została nową twarzą marki Mulberry, deklasując w ten sposób samą Carę Delevingne (która od kilku sezonów regularnie brała udział w kampaniach reklamowych marki). Informacja o nowej pracy Cressidy wyszła na jaw podczas jednej z imprez kończących festiwal wydarzeń towarzyszących gali rozdania Złotych Globów. Marka Mulberry zorganizowała wówczas uroczysty obiad dla zaprzyjaźnionych gwiazd, na którym wyemitowała nieoficjalną wersję nadchodzącej kampanii reklamowej. W zaprezentowanym filmiku główną rolę zagrała Cressida Bonas! Oficjalnie film zostanie upubliczniony w marcu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to pozostaje jej pogratulować sukcesów, choć nie uważam, że udało jej się to tylko dzięki temu, że była dziewczyną księcia Harry'ego :)
   Na pewno rozgłos wokół nich, a później rozstanie pomogło jej się wybić jako aktorce (zagrała w filmie), ale co robi dalej ze swoją karierą to już jej indywidualna sprawa :)

   Usuń
 7. JAK UWAŻACIE? TO PLOTKA WYSSANA Z PALCA CZY PRAWDA?

  Nie jest żadną tajemnicą, że królowa Elżbieta II od początku nie przepadała za księżną Kate. Inną sprawą jest to, że druga też dawała i ciągle daje jej powody do braku sympatii...
  ZOBACZ ZDJĘCIA
  Księżna Kate

  Na brytyjskim dworze może dojść do kolejnych ostrych spięć na linii Elżbieta II i księżna Kate. I znów chodzi o kreacje ślicznej Kate. Księżna, która spodziewa się drugiego dziecka, nie rezygnuje z dość odważnych strojów, które zdecydowanie nie podobają się babci jej męża.
  Zdaniem monarchini sukienki Kate są zbyt krótkie i niestosowane do okazji, w których bierze udział księżna. Starsza siostra Middleton doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że natura obdarzyła ją parą zgrabnych nóg i chętnie pokazuje je w bardzo krótkich sukienkach. Nawet w ciąży nie waha się nosić krótkich spódniczek i sukienek podczas oficjalnych wystąpień.
  Jakieś czas temu królowa przydzieliła Kate osobistą asystentkę, która miała dopilnować, by Kate nie przekraczała granic dobrego smaku, księżna jednak chyba niespecjalnie przejmuje się jej opiniami, bo paparazzi znów przyłapali ją, jak gdyby nigdy nic paradowała w krótkiej sukience i wysokich szpilkach po ulicach Londynu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko w to wszystko uwierzyć, bo księżna nosi różnej długości sukienki od b.dawna i nie sądzę żeby Królowa miała z tym aż taki problem, a prasa musi zawsze o czymś pisać ;)

   Usuń