Księżna Cambridge w Kensington / Królowa na nabożeństwie w Sandringham.

www.dailymail.co.uk

Księżna Cambridge miała dzisiaj 3 oficjalne spotkania w dzielnicy Kensington. Pierwszym z nich była wizyta w organizacji Family Friends, która zajmuje się udzielaniem pomocy ubogim rodzinom. 

www.zimbio.com
www.zimbio.com

Następnie otworzyła oficjalnie Kensington Aldridge Academy, gdzie została przywitana przez tłumy dzieci machające flagami Wielkiej Brytanii.
Księżna zobaczyła taneczny spektakl przygotowany przez 7 uczniów szkoły, a także pojawiła się na jednej lekcji grupy czytania.
Odsłoniła pamiątkową tablicę i jak zawsze przy wyjściu została obdarowana bukietami kwiatów :)

www.zimbio.com
www.zimbio.com

Ostatnią wizytą było Kensington Leisure Centre - sportowy obiekt, który został wybudowany na miejscu dawnego basenu, w którym książę William i Harry byli uczeni pływania kiedy chodzili do pobliskiej szkoły Wetherby.
Księżna rozmawiała z dziećmi i pracownikami centrum, a w prezencie dla George'a otrzymała od nich dmuchaną kaczkę do pływania :)

www.dailymail.co.uk

Księżna zdradziła, że podczas wizyty dziecko kopało ją w brzuchu i że obydwoje z Williamem nie znają jego płci - ma to być niespodzianka :)
* * * * *
www.dailymail.co.uk
Elżbieta II wraz z mężem została wczoraj zauważona w Kościele Św. Marii Magdaleny w Sandringham. Ze względu na kolor płaszcza i bardzo dużą czapkę została nazwana Królową Śniegu! :)
Początkowo Królowa miała uczestniczyć we Mszy Św. w Hillington, ale ze względu na niebezpieczeństwo ponownego zerwania się kawałku tynku z budynku zostało to odwołane.

4 komentarze

 1. a mi wydaje mi się, że znają płeć dziecka, tylko tak jak w przypadku George'a nie chcą powiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak ;) Mam cicha nadzieje, ze bedzie to dziewczynka ;)

   Usuń
  2. Też tak myślę. W dzisiejszych czasach naprawdę nie sposób nie znać płci dziecka.;) Kate wygląda kwitnąco.
   Z kolei Elżbieta jest ubrana jak na 30 stopniowy mróz.;)

   Usuń
 2. Coś dziwnego, że wzięła się do roboty.
  Szkoda tylko, że na tych fotkach z fundacji pomagającej ubogim same panie - pewnie takie, które tam rządzą, a biednych ludzi jakoś nie widać.

  OdpowiedzUsuń