Książę Karol i Camilla na obchodach 70 rocznicy holocaustu.

,,Jest to ostrzeżenie i lekcja dla nas wszystkich" / www.dailymail.co.uk

Jak zapewne wiecie, wczoraj była 70 rocznica wyzwolenia obozu zagłady Auschwitz-Birkenau, dlatego nie tylko w Polsce odbywały się z tej okazji ważne uroczystości.  
Książę Karol z księżną Camillą był wczoraj obecny na spotkaniu z ocalałymi więźniami holocaustu w Centrum Westminster w Londynie.

www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk

Książę Walii, a także premier David Cameron wygłosili swoje przemówienia:


* Zakładki: Rodzina Królewska w TV i Kalendarz zostały zaktualizowane :) 
Dla fanów Harry'ego dobra wiadomość! Książę będzie miał w przyszłym tygodniu 2 wyjścia :)

14 komentarzy

 1. Ja uważam, że to i tak afront, że nikt z BRK nie pojawił się w Auschwitz tak jak członkowie innych rodzin. To duża rodzina i mógł jechać ktokolwiek, a inny pójść na te obchody w Westminster. Tak jak w przypadku np Haakona (on przyjechał) a Mette była gdzieś na spotkaniach z więźniami w Norwegii, podobnie w Szwecji: Król i Królowa na mszy w Sztokholmie, Victoria w Polsce, a Daniel na spotkaniu w sprawie jakiegoś projektu zwiazanego z Auschwitz. Taka prawda. William wolał wygrzewanie się na plaży niż wizytę, robi się leniwy jak żona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo sluszna uwaga, brk jest bardzo liczna i mozna naprawde "obdzielic" ich udzial w waznych wydarzeniach, szczegolnie poza granicami kraju

   Usuń
  2. Zgadzam się z Wami w pełni. Wielką Brytanię w Polsce reprezentował Eric Pickles - minister ds. społeczności i rządów lokalnych, a mógł ktoś być z Rodziny Królewskiej.
   Czemu tak się stało? Nie mam pojęcia, ale widocznie ktoś stwierdził, że lepiej wysłać polityka...

   Usuń
  3. nie wysłali nikogo z rodziny królewskiej to chociaż mogli wysłać premiera, no ale cóż. bywa i tak, ważne, że w ogóle ktoś reprezentował WB :)

   Usuń
 2. Podoba mi się stylizacja Camilli. Dość oryginalna, choć perły chyba mogła zostawić w domu. I tak specjalnie ich nie widać...;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mogli też wysłaś księżniczkę Anne, Beatrice, Eugenie lub kogoś z dalszej rodziny królewskiej np. księcia kentu, gloucester

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy beatrice i eugenne maja jakies oficjalne wyjscia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Powiem szczerze, że księżniczki praktycznie nie mają oficjalnych wizyt. Dużo czasu spędzają w USA ze swoją matką, gdzie też pracują.

   Usuń
 5. tytul tego posta jest mylacy i nieprawdziwy. wbrytanie reprezentowal minister

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co jest w nim mylącego i nieprawdziwego? Post dotyczy obchodów 70 rocznicy, które były obchodzone w Londynie, a nie w Polsce. Jest to wszystko w nim napisane, więc nie widzę tu nic mylącego.

   Usuń
  2. no wlasnie o TYTUL chodzi, fizycznie nieobecni w Oswiecimu a dzien 27 stycznia jest rowniez Miedzynarodowym Dniem Pamieci o Ofiarach Holocaustu, ktory w obecnym roku jest szczegolnie obchodzony.

   Usuń
 6. James udzielił na łamach internetowego pisma "The Young Director" wywiadu, w którym opowiedział o tym, czy uwiera go nazwisko, które nosi. - Wszyscy kojarzą mnie jako brata Kate. To frustrujące. Pracuję niezwykle ciężko na swoje nazwisko, jak każdy w branży biznesowej. I pomimo faktu, że jestem bratem kogoś bardzo ważnego, wolę być po prostu Jamesem - powiedział. Czym zajmuje się młodszy brat księżnej Kate?

  http://www.wprost.pl/ar/491485/Brat-Kate-Middleton-o-zyciu-w-cieniu-siostry-To-frustrujace/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc trochę mu się nie dziwię ;)

   Usuń
 7. http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,17343962,Slawna_siostra_powodem_do_utrapien__Brat_ksieznej.html

  OdpowiedzUsuń